ST منچستر در سرد


هتل Kimpton Clocktower در مرکز شهر منچستر دیروز مکان خوبی بود – نه تنها به این دلیل که محل برگزاری آخرین رویداد Security TWENTY توسط مجله امنیتی حرفه‌ای ST22 Manchester بود، بلکه در داخل خنک‌تر از هوای آزاد بود.

علاوه بر زیرزمین کامل غرفه داران (تصویر، توزیع کننده COP)، یک کنفرانس صبحگاهی در طبقه بالا برگزار شد. آلن کین از خدمات مشترک NHS منچستر افتتاح شد، یک سخنران بازگشته به ST منچستر همانطور که چند سال پیش زمانی که ریاست امنیت را بر عهده داشت دانشگاه متروپولیتن منچستر. او اکنون سه سال است که با NHS کار می‌کند و در بخش برنامه‌ریزی اضطراری کار می‌کند، و از طریق چنین کارهایی با مخاطبان صحبت کرد، و در یک حادثه بزرگ، چگونه به سلامت و ایمنی شغلی و مدیریت امنیت مرتبط است. او آنها را در چهار دسته تعریف کرد: به دلیل خطرات طبیعی (سیل) یا زیرساخت ها (قطع برق)، حادثه (آتش سوزی) یا اقدام تروریستی.

برخی از آنچه آلن گفت در سخنرانی الی هرست از مربیان و مشاوران آگاهی امنیت اطلاعات در مورد امنیت جامع بازتاب یافت. Advent IM، مانند نیاز به مواظب زبان خود به طوری که همه ما در مورد یک چیز استفاده می کنیم تا از آن محافظت کنیم. او با استانداردها، به ویژه استاندارد بین المللی برای مدیریت امنیت اطلاعات پایان داد ISO 27001، زیرا حتی اگر تا حدی پیش نروید که گواهینامه 27001 را دریافت کنید، به طور کلی برای امنیت مفید است، نه فقط اطلاعات. بعد از استراحت چای، دارل گیلمور از مهارت برای امنیت به کمبود مهارت‌ها و کارهایی که صنعت می‌تواند انجام دهد و در حال انجام آن است، پرداخت. ما همچنین به‌روزرسانی‌های سازنده را از Seagate، BT و Hikvision قبل از ناهار شنیدیم.

اتفاقاً در مورد امنیت کل نگر در وبلاگ Advent IM.

عصر قبل از آن، شام غیررسمی برای غرفه داران و مهمانان مبلغ 3000 پوند برای خیریه جانبازان جمع آوری شد. حواس جمع – در واقع اولین جمع آوری سرمایه آنها. که از قرعه کشی جوایز اهدایی به دست آمد. و یک جایزه اهدایی دیگر، تعطیلات در مادرید، توسط روی کوپر، دکتر امنیت حرفه ای به حراج گذاشته شد و توسط مایک گیلسپی از Advent IM پیشنهاد شد.

برای لیست کامل رویدادهای ST برای بقیه سال 2022 مراجعه کنید و برای ثبت نام آنلاین برای شرکت اینجا را کلیک کنید. این برنامه رایگان است، صرف نظر از علاقه شما به امنیت، چه به عنوان مدیر، نصب کننده، یا مشخص کننده یا مشاور یا شخصی که می خواهد با فناوری و بخش همگام باشد.

ST بعدی دو سر در ایرلند است – در روز سه شنبه، 8 سپتامبر، در محل معمول بلفاست هتل اروپا. و در روز پنجشنبه، در یک مکان جدید دوبلین، کراون پلازا در بلانچاردزتاون، در شمال شرقی شهر، در N3.

عکس های بیشتر از رویدادهای ST را در بخش “گالری” وب سایت مجله مشاهده کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/st-manchester-in-the-cool/