ST22 در هیترو ماه آینده


امنیت بیست سال کنفرانس-نمایشگاه که توسط مجله امنیتی حرفه ای برگزار می شود معمولاً در هیترو بسته می شود و سال 2022 نیز از این قاعده مستثنی نیست. ST22 لندن در Radisson RED، در دوربرگردان قبل از اینکه از تونل فرودگاه عبور کنید، در روز پنجشنبه، 3 نوامبر اجرا می شود.

اگر تعجب می‌کنید که چرا این یک مکان جدید به نظر می‌رسد، زیرا (به دلایل مرتبط با کووید، نمایش ما در Twickenham در سال 2021 ممنوع است) رویداد هیترو در هتل پارک مسافرخانه برگزار شده است. هنوز آنجاست، فقط نامش تغییر کرده است.

سخنرانان دعوت شده ما از رگولاتور بریتانیا، سازمان امنیت صنعت هستند (است)، مدیر روابط تجاری پل کارتلیج. از سازمان بازرسی امنیت ملی (NSI) مدیر اجرایی ریچارد جنکینز؛ در مورد آگاهی سایبری، الی هرست از مشاور Advent IM; و دیوید اسکات، MD از مهارت برای امنیت; به علاوه به‌روزرسانی‌های سازنده از Seagate، Stratus Technologies، BT و Hikvision.

فرقی نمی‌کند شما یک دست قدیمی در ST هستید یا تازه وارد این صنعت هستید و می‌خواهید با هر سن یا تجربه، هر بخش یا علاقه‌ای به امنیت خصوصی – به عنوان مدیر، نصاب، مشاور یا مشخص‌کننده، یا فردی که به‌طور دقیق در حوزه امنیت نیست، تماس برقرار کنید. اما مایل به به‌روز ماندن با فناوری: ST مکان خوبی برای بودن است، برای صحبت با غرفه‌داران بدون نمایشی بزرگ‌تر و گفتگوهای رو در رو که نمی‌توانید آنها را شکست دهید، اگر بخواهید. برای انجام تجارت، برای تمام شگفتی های زوم (موضوع در نسخه چاپی اکتبر مجله امنیتی حرفه ای).

شرکت در آن رایگان است، بنابراین بله، چیزی به نام ناهار رایگان (بوفه گرم) – و چای و قهوه اواسط صبح، و برای کسانی که زودتر می‌آیند (حدود ساعت 8:30 صبح) شیرینی بیکن وجود دارد. بنابراین می‌توانید تمام روز را بگذرانید – نمایش معمولاً حدود ساعت 3 بعد از ظهر به پایان می‌رسد – یا می‌توانید برای یک یا دو ساعت در آنجا حاضر شوید و در راه باشید تا در روز کاری دیگری انجام دهید.

شما فقط می توانید در روز مراجعه کنید، اما ما از شما می خواهیم که از قبل ثبت نام کنید تا بتوانیم شماره های پذیرایی را بسنجیم. برای ثبت نام آنلاین، به صفحه ST22 لندن در این وب سایت مراجعه کنید، یا به سازمان دهنده لیز لوید ایمیل بزنید – [email protected] می‌توانید با شماره +44 (0) 7970 271 786 به او زنگ بزنید.

مانند همیشه عصر قبل از ST proper، گردهمایی وجود دارد که برای یک هدف خوب کمک مالی جمع آوری می کند – Prost8، یک موسسه خیریه جدید

این ST برای سال خواهد بود، و سپس ما آن را دوباره انجام می دهیم! ST هفت قرار در اطراف جزایر بریتانیا دارد که از روز پنجشنبه، 16 فوریه، در هتل هیلتون متروپول، در پردیس NEC بیرمنگام شروع می شود. سپس به گلاسکو، ولز جنوبی (محل اقامتگاه سلتیک مانور)، منچستر، دو رویداد ایرلندی در بلفاست و دوبلین، و آخرین اما نه کم اهمیت دوباره هیترو می رویم.

علاقه مند به غرفه داری هستید؟ برای بروشور ST اینجا را کلیک کنید.

تصویر: ST19 هیترو.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/st22-at-heathrow-next-month/