ST22 هیترو پول نقد خیریه جمع آوری می کند


نمایشگاه امنیت بیست سال در سراسر جزایر بریتانیا توسط مجله امنیتی حرفه ای دیروز برای سال 2022 با ST22 هیترو بسته شد. محل برگزاری یک نام جدید بود، در همان مکان قبل از کووید. Radisson RED، قبلاً پارک مسافرخانه، در دوربرگردان قبل از تونل به فرودگاه.

روی کوپر، دکتر مجله، پس از آن گفت: «این یک نمایش عالی بود. ما رکورد حضور داشته ایم.» در مورد شب قبل، زمانی که غرفه داران و سایر مهمانان یک گردهمایی غیررسمی دارند، امنیت حرفه ای تلاش بیشتری را قبل از کریسمس انجام داد و علاوه بر شام بوفه داغ، گروهی داشت که شامل کارائوکه برای شجاعان بود. مثل همیشه، شب نیز برای جمع آوری سرمایه برای یک هدف خوب بود، که معمولاً توسط یک مهمان نامزد می شد. دیشب خیریه سرطان سجده بود Prost8. روی گفت: «ما کمی مهمانی داشتیم. ما 3250 پوند برای این خیریه جمع آوری کردیم، به ویژه به لطف کمک ناشناس 1000 پوندی.

بنیانگذار و مدیر عامل Prost8، پل سایر، در تصویر سمت چپ، با روی کوپر، در نمایشگاه واقعی، در کنار میز ورودی، جایگاهی داشت که برای پرس و جوهای میدانی آماده بود.

بنابراین، همانطور که روی افزود، مجله به آینده نگاه می کند و شروع به برنامه ریزی (از قبل!) برای ST23 می کند. در اینجا تاریخ ها و مکان ها آمده است:

ST23 بیرمنگام – پنجشنبه، 16 فوریه، هتل هیلتون متروپول، بیرمنگام NEC;
ST23 Glasgow – پنجشنبه، 30 مارس، هتل هیلتون، گلاسکو؛
ST23 نیوپورت – سه شنبه، 6 ژوئن، سلتیک مانور ریزورت، نیوپورت جنوبی ولز.
ST23 منچستر سامر سیزلر – پنجشنبه، 6 جولای، استادیوم اولدترافورد؛
ST23 دوبلین – سه شنبه، 5 سپتامبر، هتل کرون پلازا بلانچاردتاون، دوبلین.
ST23 بلفاست – پنجشنبه، 7 سپتامبر، هتل اروپا، بلفاست؛ و
ST23 لندن – پنجشنبه، 2 نوامبر، هتل رادیسون رد، لندن هیترو.

به تغییرات سال 2022 توجه کنید. در حالی که سال آینده به همان تعداد رویداد ST خواهد بود، هفت رویداد در همان مناطق، اضافه شده جدید برای سال 2022، در ولز، از کاردیف نقل مکان کرده است. برای اولین بار ST منچستر از مرکز شهر به خانه باشگاه منچستریونایتد نقل مکان کرد. ST در ایرلند هنوز هم دو سر است، در همان مکان هایی که در سپتامبر 2022 برگزار شد، اما سفارش به دوبلین و سپس بلفاست تغییر کرده است. شرکت در هر یک از نمایش ها رایگان است، اما ما از شما می خواهیم که از قبل ثبت نام کنید. می‌توانید از طریق وب‌سایت امنیت حرفه‌ای یا با ارسال ایمیل به سازمان‌دهنده لیز لوید به آدرس [email protected] ثبت نام کنید.

ST22 هیترو شامل یک کنفرانس در کنار. توجه داشته باشید که ST23 تنها در بیرمنگام و لندن چنین کنفرانسی خواهد داشت. دیروز که مایک وایت ریاست آن را بر عهده داشت، به‌روزرسانی‌های سازنده را از استراتوس فن‌آوری، هایک ویژن و سیگیت داشت. آخرین در مورد کارآموزی و آموزش از مهارت های امنیت. به‌روزرسانی‌های پل کارتلیج از سازمان صنعت امنیت، و ریچارد جنکینز، مدیر اجرایی بازرسی امنیت ملی؛ و آخرین اما نه کم‌اهمیت‌تر قبل از ناهار، سخنرانی درباره امنیت کل‌نگر توسط Ellie Hurst، از مشاوران آگاهی امنیت اطلاعات Advent IM. اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی دسامبر Professional Security.

تو هیترو بودی، عکستو گرفتیم؟! برای اطلاع از این موضوع به بخش گالری سایت مراجعه کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/st22-heathrow-raises-charity-cash/