ST23 بیرمنگام | امنیت حرفه ای


رویداد افتتاحیه مجله امنیتی حرفه ای امنیت بیست سال، ST23 بیرمنگام، دیروز در متروپول هیلتون در پردیس NEC خارج از بیرمنگام برگزار شد.

مانند همیشه ترکیبی از افراد، از نگهبان، نصاب، مشاور و مشخص کننده و هر کسی که علاقه مند به امنیت خصوصی بود را به خود جلب کرد. بین ساعت 8:30 صبح تا حدود 2:30 بعد از ظهر یک نمایشگاه برگزار شد، در حالی که از ساعت 10 صبح تا ناهار کنفرانسی به ریاست مایک وایت از G4S از تولیدکنندگان Optex Europe، Stratus و Hikvision شنیده شد. پلیس وست میدلندز از نیک رو، در بازی‌های مشترک المنافع تابستان گذشته در بیرمنگام (متروپول در میان هتل‌هایی بود که میزبان ورزشکاران بود) و استیو مک کورمیک از سازمان امنیت صنعت حمایت کرد. او برخی تغییرات بالقوه کاملاً نتیجه‌ای را برای تنظیم‌کننده، پیرامون «برنامه مهارت‌ها» (انتظار یک کنفرانس کوچک‌تر و سپس بزرگ‌تر توسط SIA و هیئت مهارت‌ها برای اعلام پیشرفت‌ها) با هدف نهایی نقشه‌برداری از بخش امنیتی از نظر بیان کرد. مهارت ها و مسیرهای شغلی، و یک “آکادمی مهارت”.

استیو مک کورمیک همچنین در پرتو تحقیق منچستر آرنا که گزارش جلد اول آن در سال 2021 به جای ACS داوطلبانه، مجوز اجباری برای مشاغل امنیتی را پیشنهاد کرد، به امکان طرح پیمانکار تأیید شده با ظاهر متفاوت پرداخت. به جای داشتن یا نداشتن ACS، ممکن است مانند رستوران یک رتبه پنج ستاره باشد رتبه بندی بهداشت مواد غذایی، همانطور که در پنجره های خیابان های بزرگ نمایش داده می شود؟

مایک وایت کمپین «ذهن‌های امنیتی مهم است» را طی کرد و به دنبال افزایش آگاهی در مورد سلامت روان و رفاه بخش امنیتی بود، و آنچه در آنجا به‌عنوان بهترین تمرین و کمک وجود دارد، چه برای خط مقدم، چه برای مدیران یا هر کسی.

در طبقه نمایش در همین حال است در میان غرفه داران، نهادهای صنعتی IPSA، مؤسسه امنیتی، BSIA و ASIS UK نیز حضور داشتند. انجمن مدیران دوربین مدار بسته عمومی (PCMA) مجدداً از ST برای میزبانی AGM خود استفاده کرد که (از راه دور) از کمیسر بیومتریک و دوربین های نظارتی شنیده شد. پروفسور فریزر سمپسون.

در این جلسه شنیده شد که مقررات نظارت تصویری تحت نظارت یک کمیسیونر دوربین در حال اجراست، زیرا (همانطور که فریزر سامپسون در گزارش سالانه اخیراً منتشر شده خود بیان کرد)، دولت بریتانیا قصد دارد نقش کمیسر را از طریق داده‌ها لغو کند. لایحه حفاظت و اطلاعات دیجیتال اگرچه بعید است که پیش از پایان دوره مسئولیت کمیسر که در اول مارس به پایان می رسد، به موافقت سلطنتی دست یافته باشد. همانطور که در گزارش سالانه).

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ماه آوریل مجله امنیتی حرفه ای. همچنین عکس های بیشتر را در بخش “گالری” وب سایت ما مشاهده کنید. تصویر: غرفه نمایشگاهی CSL. CSL، Hikvision، IFSEC International و Dedicated Micros حامیان ST هستند.

ایستگاه بعدی ST گلاسکو، هیلتون در خیابان ویلیام، در روز پنجشنبه، 30 مارس است. مانند همیشه، ST رایگان است، صرف نظر از علاقه شما به امنیت خصوصی. ما از شما می خواهیم که به صورت آنلاین ثبت نام کنید تا بتوانیم اعداد پذیرایی را بسنجیم (ST در تمام صبح چای و قهوه سرو می کند و یک ناهار بوفه گرم شامل گزینه گیاهی). سازمان دهنده ایمیل لیز لوید در [email protected].

بازدید کنید
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/st23-birmingham/