ST23 بیرمنگام هفته آینده | امنیت حرفه ای


مجموعه نمایشگاه های Security TWENTY از هفته آینده آغاز می شود. همانطور که در ده‌ها سال گذشته انجام داده‌اند (که توسط همه‌گیری کووید قطع شد)، سال ST در میدلندز آغاز می‌شود.

ST23 بیرمنگام، رایگان برای حضور در هر علاقه ای که در بخش امنیت خصوصی دارید، در روز پنجشنبه، 16 فوریه، در هتل متروپول در پردیس NEC اجرا می شود (پس اشتباهاً به مرکز شهر بیرمنگام نروید!). همانطور که همیشه ST حدود ساعت 8:30 صبح شروع می شود، و کسانی که زودتر وارد می شوند می توانند از یک دمنوش بیکن لذت ببرند (آنها را می کشند، پس تیز باشید!).

اگر از دست دادید، چای و قهوه اواسط صبح وجود دارد، و چیزی به نام ناهار رایگان وجود دارد – در مورد ST، یک ناهار بوفه گرم (تصویر سال گذشته). جلسات معمولاً حدود ساعت 3 بعد از ظهر به پایان می رسد.

در ساعت 10 صبح، کنفرانسی افتتاح می‌شود که توسط مایک وایت، رئیس انطباق و تضمین ریسک در شرکت نگهبانی G4S، سرپرستی می‌کند. علاوه بر به‌روزرسانی‌های تولیدکنندگان، می‌توانید از Supt Nick Rowe از پلیس وست میدلندز در بازی‌های Commonwealth 2022 بشنوید. استفن مک کورمیک، مدیر طرح تأیید داوطلبانه سازمان امنیت صنعت (SIA)، در آخرین مورد در تنظیم‌کننده صنعت؛ و مایکل وایت، ابتکار عمل «Security Minds Matter» را پوشش می‌دهند، که سال گذشته برای به اشتراک گذاشتن بهترین عملکرد در مورد سلامت و رفاه روانی راه‌اندازی شد.

اگر می‌خواهید شرکت کنید، هیچ چیز مانع از آن نمی‌شود که در آن روز، برای اقامت طولانی یا کوتاه مدت، تا جایی که می‌توانید حضور پیدا کنید. ما از شما می خواهیم که به صورت آنلاین ثبت نام کنید تا بتوانیم پذیرایی را بسنجیم. به سازمان دهنده لیز لوید به آدرس [email protected] ایمیل بزنید یا در صفحه اصلی ST23 در این وب سایت ثبت نام کنید. مثل همیشه، ST مکانی برای ملاقات و شبکه است، چه مدیر امنیتی، مشاور یا مشخص کننده، نصب کننده یا فردی از یک حوزه مرتبط مانند خدمات اضطراری باشید. علاوه بر فرصتی برای دریافت آخرین محصولات و خدمات که توسط غرفه داران نشان داده شده است.

برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید

بعد از بیرمنگام، ایستگاه بعدی ST گلاسکو در 30 مارس است. سپس چند مکان جدید – سلتیک مانور ریزورت، نیوپورت، ولز جنوبی، در 6 ژوئن، و استادیوم اولدترافورد، منچستر در 6 ژوئیه. سپس دوبل دوبلین – بلفاست در اوایل سپتامبر، و پایان سال در هیترو در 2 نوامبر .
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/st23-birmingham-next-week/