ST23 گلاسکو این ماه | امنیت حرفه ای


ایستگاه بعدی مجموعه نمایشگاه های Security TWENTY ST23 Glasgow در روز پنجشنبه 30 مارس در هتل هیلتون، در خیابان ویلیام.

در مورد نحوه رسیدن به آنجا، پارکینگ در هتل، و تعداد زیادی پارکینگ در مرکز شهر در نزدیکی وجود دارد. و محل برگزاری در نزدیکی ایستگاه های راه آهن اندرستون و چارینگ کراس و در واقع گلاسکو مرکزی است.

شرکت در رویدادهای ST، صرف نظر از علاقه یا سابقه شما در امنیت خصوصی، چه به عنوان یک نصاب، مدیر یا کاربر نهایی، مشاور یا مشخص کننده، یا هر کسی که با امنیت خصوصی کار می کند، چه در پلیس یا نیروهای مسلح، آزاد است. یا به عنوان خریدار خدمات امنیتی. ما فقط از شما می خواهیم که از قبل ثبت نام کنید تا به ما کمک کنید تا اعداد را برای مقاصد پذیرایی اندازه گیری کنیم، زیرا چیزی به نام ناهار رایگان وجود دارد – بوفه گرم. می توانید در این لینک ثبت نام کنید.

همچنین در طول صبح چای و قهوه و بیسکویت و برای اولین افرادی که صبحانه را از دست داده اند (یا بیش از یک صبحانه می خواهند!؟) چیزی ارائه می دهیم. ما قدردانی می‌کنیم که زمان‌ها شلوغ است (خوب است!؟) و ممکن است نخواهید تمام صبح و بعدازظهر را به این رویداد اختصاص دهید، و این برای ما خوب است – برای یک ساعت مراجعه کنید، یک دوست را بیاورید یا قرار ملاقات با یک مخاطب را بگذارید. ، هر چه بیشتر بهتر! اگر یک نهاد صنعتی هستید که به دنبال مکانی برای ملاقات هستید، چرا از ST استفاده نمی کنید؟ در مورد آن با مجله امنیتی حرفه ای، دکتر روی کوپر صحبت کنید – به او به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

هر گونه سؤالی در مورد ST، چه می‌خواهید شام، تختخواب و صبحانه را برای اقامت در هتل رزرو کنید، یا اگر می‌خواهید اسپانسر یا غرفه‌دار در ST باشید، مخاطب شما Liz Lloyd است. ایمیل [email protected] یا تلفن +44 (0) 7970 271 786.

بعد از گلاسکو

برنامه سفر ST23 سپس ST23 نیوپورت است، در 6 ژوئن در سلتیک Manor Resort، در جنوب ولز. سپس ST23 Manchester Summer Sizzler در 6 ژوئیه در ورزشگاه اولدترافورد. دو رویداد در ایرلند، برعکس ترتیب قبلی خود، اولین ST23 Dublin در 5 سپتامبر، در Crowne Plaza Blanchardstown Hotel، نزدیک فرودگاه دوبلین. و ST23 بلفاست در 7 سپتامبر، در هتل اروپا، در مرکز شهر بلفاست. و مانند همیشه سال با ST23 لندن، در 2 نوامبر در هتل Radisson Red، هیترو بسته می شود. بازدید کنید
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/st23-glasgow-this-month/