Stafix برنامه JVA Cloud Router را معرفی کرد – SMART Access & Identity 2023 – Stafix

ب رمز عبور: cloud1234!

آ. ایمیل: [email protected]

JVA Wi-Fi Gateway هر گونه JVA Security Energizer، JVA Monitor یا JVA IP را قادر می سازد تا به سیستم JVA Cloud Router اضافه شود. داشبورد منفرد برای مشاهده و کنترل سایت‌های امنیتی شما، آن را کاربر پسند می‌کند و اعلان‌های فشار لحظه‌ای مؤثرترین راه را برای مدیریت همه سایت‌های شما ممکن می‌سازد.

یک دروازه Wi-Fi می‌تواند تا 14 دستگاه JVA سری Z را ثبت کند و اطمینان حاصل کند که می‌تواند یک دروازه جایگزین و پشتیبان اقتصادی برای هر سایت بزرگی فراهم کند. اگر Wi-Fi در دسترس نباشد، از هر یک از درگاه‌های JVA 3G یا 4G GSM می‌توان برای اطمینان از اتصال سایت‌های شما استفاده کرد.

2. وارد برنامه JVA Cloud Router شوید:

Stafix برنامه JVA Cloud Router را معرفی می کند

SMART Access & Identity 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، محصولات

لینک زیر – – به شما این امکان را می دهد که جریان بیدرنگ سیستمی را که در حال کنترل در دفتر ما در بریزبن در استرالیا هستید تماشا کنید.وام)

1. Cloud Router را از طریق Android Playstore یا Apple iStore دانلود کنید.

• اعلان های فشار لحظه ای رویدادها و آلارم ها.

• اشتراک گذاری سایت با امتیازات کاربر انتخاب شده.

• چندین سایت JVA را کنترل و نظارت می کند.

داشبورد به شما این امکان را می‌دهد که سایت‌های خود را در یک نگاه مشاهده کنید و فعالیت‌های رویدادهای تاریخی مانند گزارش‌ها و نمودارهای دستگاه را مطالعه کنید – و شما را در کنترل تمام سایت‌های JVA خود نگه می‌دارد. دروازه Wi-Fi JVA گروهی از دستگاه های JVA سری Z را از طریق یک شبکه Wi-Fi موجود به برنامه Cloud Router متصل می کند. برنامه Cloud Router به شما یک داشبورد واحد می‌دهد تا مکان‌های حصار برقی، دروازه‌ها، تیرها و سیستم‌های هشدار را مشاهده و کنترل کنید.

• بدون هزینه ماهانه.

مراحل تست برنامه

برنامه JVA Cloud Router به شما این امکان را می‌دهد که انرژی‌دهنده‌ها را مسلح و غیرفعال کنید، ولتاژ حصار الکتریکی خود را مشاهده کنید، رله‌ها را از طریق هر دستگاه Android یا iOS باز و بسته کنید. این برنامه اعلان‌های فشار بی‌درنگ آلارم‌ها را در صورت وقوع و زمانی که اتفاق می‌افتند، ارائه می‌کند. با لمس یک دکمه، می توانید ببینید که چه اتفاقی در سایت های JVA شما می افتد و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات احتمالی انجام دهید.

3. کنترل و نظارت بر دفتر JVA بریزبن از نیمه راه در سراسر جهان.


منبع: https://www.securitysa.com/18461R

چندین سایت مانند خانه، مزرعه، کارخانه یا دفتر خود را از کف دست خود در هر نقطه از جهان کنترل و نظارت کنید. این امر از طریق توسعه برنامه JVA به عنوان یک راه حل امنیتی و کشاورزی برای مشتریان جدید و موجود JVA، بدون هزینه ماهانه اضافی امکان پذیر است.

برنامه JVA Cloud Router

• تاریخچه و سیاهههای مربوط به رویداد.