StorONE قیمت گذاری مبتنی بر ظرفیت را حذف می کند، مدل قیمت گذاری هر درایو را ارائه می دهد – شماره 4 2022

ویژگی های جدید اضافی

• رابط کاربری گرافیکی HTML 5 امکان کنترل موتور StorONE را از هر مکان و تقریباً هر دستگاهی فراهم می کند.

StorONE قیمت گذاری مبتنی بر ظرفیت را حذف می کند، مدل قیمت گذاری هر درایو را ارائه می دهد

شماره 4 2022 اخبار

مدل قیمت‌گذاری Scale-for-Free StorONE بر اساس تعداد درایوهای در حال استفاده است، نه ظرفیت کل. مدل جدید از طرح‌های مجوز گران قیمت مبتنی بر ظرفیت که مشتریان را به دلیل استفاده از درایوهای با چگالی بالا مجازات می‌کند، رها می‌کند و آنها را از لذت بردن از نوآوری سخت‌افزاری باز می‌دارد.

• پشتیبانی از API RESTful اتوماسیون و ادغام StorONE را در کنسول های عملیاتی موجود امکان پذیر می کند.

StorONE یک مدل قیمت گذاری جدید را اعلام کرد که به مشتریان امکان می دهد تا به صورت رایگان مقیاس شوند، که توسط یک به روز رسانی نرم افزاری قابل توجه در موتور ذخیره سازی StorONE هدایت می شود. این ترکیب شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا عملکرد را بهبود بخشند، تراکم را افزایش دهند، هزینه‌های کمتری را کاهش دهند و به طور دائم به مهاجرت‌های ذخیره‌سازی پایان دهند.

StorONE Storage Engine بازنویسی کامل ورودی/خروجی ذخیره‌سازی، ردیف‌بندی خودکار و کدگذاری پاک‌کننده است که مشتریان را قادر می‌سازد تا از مزایای حافظه‌های فلش مدرن و تراکم درایو دیسک سخت بدون به خطر انداختن داده‌ها یا عملکرد لذت ببرند. مدل قیمت گذاری جدید StorONE استفاده از درایوهای با بالاترین تراکم موجود و همچنین ارتقاء را با در دسترس قرار گرفتن گزینه های جدیدتر و با تراکم بالاتر، بدون انتقال داده و بدون پرداخت هزینه مجوز نرم افزار اضافی، تشویق می کند.

برای اطلاعات بیشتر به www.storone.comمنبع: https://www.securitysa.com/17020R

StorONE با فاصله گرفتن از یک راه حل یکسان که در صنعت معمول است، رمزگذاری داده ها را در سطح برنامه (در صورت پشتیبانی) یا سطح حجم در جایی که مناسب تر است، مانند NAS یا برخی هایپروایزرها ارائه می دهد. سازمان‌هایی که به رمزگذاری کامل در همه داده‌ها نیاز دارند، می‌توانند درایوهای رمزگذاری خودکار را انتخاب کنند که نسخه جدید از آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

لایه بندی خودکار و مدیریت ابرداده

«مشتریان اغلب به ما می گویند که دوست دارند یک ارتقا را انجام دهند، اما نمی توانند هزینه های مجوز مربوط به اضافه کردن ظرفیت درایوهای جدید را بپردازند، یا نمی توانند تمام درایوهای فلش را که فروشنده برای برآورده کردن انتظارات عملکرد نیاز دارد، بپردازند. اریک جانسون، مدیر عامل نمایندگی StorONE، Fulcrum Technology Solutions گفت. «در حالی که ممکن است در پذیرش سخت افزار جدید صرفه جویی کنند، جریمه قیمت گذاری بر اساس ظرفیت این مزیت را از بین می برد. مدل جدید StorONE Scale-for-Free این معاوضه را حذف می‌کند و به ما امکان می‌دهد مسیر آسان‌تری برای ارائه به‌روزرسانی‌های مورد نیاز مشتریانمان داشته باشیم.

باج افزار با تله متری

Gal Naor، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل StorONE گفت: “StorONE همیشه در مورد کارایی بوده است و مدل قیمت گذاری مبتنی بر درایو مقیاس رایگان ما گام بعدی در به حداکثر رساندن محیط های ذخیره سازی است.” اکنون سازمان ها می توانند به راحتی از افزایش ظرفیت هر درایو بدون نگرانی در مورد هزینه های مجوز نرم افزار خود استفاده کنند.

مدیریت ابرداده بهبود یافته است، و مشتریان را قادر می سازد تا بدون نیاز به TB+ حافظه مانند راه حل های رقیب، مقیاس خود را تا 20 PB افزایش دهند. و اکنون، با مدل قیمت‌گذاری جدید StorONE، هیچ جریمه‌ای برای انتقال به درایوهای با تراکم بالاتر وجود ندارد.

با معرفی یک الگوریتم لایه‌بندی خودکار پیشرفته جدید که عملکرد ثابتی را در پیکربندی‌های هیبریدی ارائه می‌کند، همراه با StorONE vRAID (قابلیت‌های بازسازی RAID این شرکت)، سازمان‌ها می‌توانند با خیال راحت از درایوهای فلش و هارد دیسک با بالاترین چگالی بدون نگرانی از عملکرد ناسازگار یا طولانی‌مدت درایو استفاده کنند. تلاش های بازیابی

رمزگذاری انعطاف پذیر داده ها

از آنجایی که باج‌افزار همچنان تهدیدی روزانه برای اکثر سازمان‌ها است، StorONE حفاظت باج‌افزار 360 درجه خود را با اطلاعات تله‌متری جدید که هشدار می‌دهد زمانی که سازمانی مورد حمله قرار می‌گیرد، افزایش داده و بهترین نسخه تغییرناپذیر داده‌ها را برای استفاده برای بازیابی مشخص می‌کند. حفاظت اضافی با احراز هویت دو مرحله ای برای کمک به جلوگیری از دسترسی غیرمجاز اضافه شده است.