Suprema به کنسرسیوم FiRa می پیوندد – شماره 6 2022 – Suprema

به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم FiRa، Suprema می تواند با بیش از 100 عضو FiRa همکاری کند که نماینده شرکت های پیشرو جهانی در طیف وسیعی از صنایع مانند لوازم خانگی، خودرو، مخابرات، نیمه هادی ها، فناوری اطلاعات و امنیت، از جمله Samsung Electronics، Google و Apple است. علاوه بر این، Suprema می‌تواند پشتیبانی حرفه‌ای را برای توسعه فناوری مرتبط با UWB با پایداری بالاتر دریافت کند که سازگاری با محصولات شرکت عضو را از طریق گواهی‌های FiRa فراهم می‌کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17570R

Suprema اخیراً به عضویت کنسرسیوم FiRa درآمده است، یک نهاد مشورتی که استانداردهایی را برای فناوری باند فوق العاده (UWB)، نسل بعدی ارتباطات بی سیم ایجاد می کند.

سئونگبین چوی، رئیس بخش تحقیق و توسعه Suprema گفت: «فناوری UWB، که با تشخیص فاصله و جهت بسیار دقیق مشخص می‌شود، انتظار می‌رود در خدماتی مانند قفل درها، کلیدهای دیجیتال و دستگاه‌های IoT با امنیت بالا تجاری شود. مرکز “Suprema با پیوستن به FiRa و گسترش R&D به رهبری صنعت ادامه می دهد. سرمایه گذاری برای معرفی UWB به سیستم های کنترل دسترسی از این طریق، ما با استفاده از فناوری پیشرفته UWB، نسل بعدی راه حل امنیتی دسترسی سریع را توسعه خواهیم داد و به تلاش برای ارائه تجربه کاربری راحت تر و ایمن تر ادامه خواهیم داد.وام) بر اساس گزارش تحلیل بازار 2021 توسط Techno Systems Research، پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی UWB که در سال گذشته از بیش از 200 میلیون واحد فراتر رفت، تا سال 2027 به بیش از 1.2 میلیارد واحد برسد.

کنسرسیوم FiRa یک سازمان جهانی است که با هدف ترویج پذیرش گسترده UWB از طریق بهبود پایداری فناوری و همچنین دقت اندازه‌گیری فاصله و مکان آن تأسیس شده است. UWB یک فناوری ارتباطی بی سیم کوتاه برد (RF) است که از فرکانس های پهن باند برای اندازه گیری فواصل با دقت سانتی متر استفاده می کند.

تولیدکنندگان در صنایع مختلف از جمله BMW، مرسدس بنز، سامسونگ الکترونیک و اپل اخیراً استفاده از فناوری UWB را برای کلیدهای هوشمند، یافتن اقلام گمشده و انتقال داده ها بین گوشی های هوشمند آغاز کرده اند. علاوه بر این، اکوسیستم UWB کاربرد این فناوری را در طیف وسیعی از زمینه‌ها مانند خدمات پرداخت، حسگرهای پزشکی و ناوبری داخلی تقویت می‌کند. اگر فناوری UWB برای سیستم‌های کنترل دسترسی به کار گرفته می‌شد، این امکان برای سیستم وجود داشت که کاربران را هنگام نزدیک شدن به درب تشخیص دهد و این امکان را فراهم می‌کرد که درب به‌طور خودکار و بدون نیاز به احراز هویت بیشتر باز شود.

Suprema به کنسرسیوم FiRa می پیوندد

شماره 6 2022 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت