Suprema راه حل های امنیتی یکپارچه را به نمایش می گذارد – شماره 4 2023 – Suprema

Suprema اخیرا در ISC West 2023 در لاس وگاس، بزرگترین نمایشگاه امنیتی سالانه در ایالات متحده، که در آن طیف وسیعی از راه حل های امنیتی یکپارچه به نمایش گذاشته شد، شرکت کرد.

علاوه بر این، Suprema نشان داد که چگونه اکوسیستم شریک خود را با فعال کردن یکپارچه‌سازی دستگاه‌های Suprema با سیستم‌های شخص ثالث از طریق Open API و SDKs نشان می‌دهد. همچنین، یک گزینه ادغام مبتنی بر ابر که به تازگی معرفی شده است، راه ساده ای را برای هر پلتفرم شخص ثالث مبتنی بر ابر ارائه می دهد تا از دستگاه های مدیریت شده و میزبان Suprema بر روی ابر استفاده کند.وام)

Suprema راه حل های امنیتی یکپارچه را به نمایش می گذارد

شماره 4 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

BioStation 3 که به طور رسمی در ISC West راه اندازی شد. این دستگاه علاوه بر اینکه یک ترمینال دسترسی است که از چندین اعتبار مانند تشخیص چهره، RFID، تلفن همراه و کدهای QR پشتیبانی می کند، از ویژگی های VoIP Intercom و نظارت تصویری در زمان واقعی نیز پشتیبانی می کند تا آن را به یک دستگاه واقعی تبدیل کند. خواننده چند منظوره تشخیص چهره پیشرفته آن توسط یک موتور مبتنی بر هوش مصنوعی در داخل یک واحد پردازش عصبی (NPU) پردازش می‌شود و آن را به قوی‌ترین موتور در یک دستگاه تعبیه‌شده با قوی‌ترین فناوری تشخیص ضد جعل تبدیل می‌کند.

در این رویداد، Suprema تعدادی راه حل امنیتی شامل دستگاه های کنترل دسترسی تحت مدیریت BioStar 2، یک پلت فرم نرم افزار امنیتی یکپارچه را به نمایش گذاشت. BioStar 2 تمام پایانه‌های کنترل دسترسی Suprema را به هم متصل می‌کند و از چندین اعتبار از جمله RFID و موبایل، کدهای QR، بارکدها، تشخیص چهره و تشخیص اثرانگشت به طور یکپارچه پشتیبانی می‌کند. BioStar 2 یک معماری سیستم بسیار منعطف را ارائه می دهد که در آن سیستم می تواند در هر دو توپولوژی سنتی مبتنی بر پانل در یک سیستم متمرکز با کنترل کننده هوشمند آن، CoreStation، مستقر شود. و یک سیستم توزیع شده با اتصال لبه خوان ها به طور مستقیم به سرور.


منبع: https://www.securitysa.com/19484R