Suprema BioStation 3 را راه اندازی کرد – شماره 7 2022 – Suprema – neaMetrics

علاوه بر این، Suprema با استفاده از پیشرفته ترین پردازنده هوش مصنوعی – یک واحد پردازش عصبی (NPU) – به حفظ موقعیت خود به عنوان یک پیشرو در صنعت ادامه داده است تا بهترین عملکرد احراز هویت چهره را ارائه دهد. BioStation 3 یک دستگاه لبه پیشرفته است که می تواند الگوریتم های هوش مصنوعی را به صورت محلی با یک NPU تعبیه شده اجرا کند تا عملکرد موتور هوش مصنوعی را به حداکثر برساند. احراز هویت دقیق حتی برای چهره هایی با انواع و رنگ های مختلف ماسک، مدل مو، کلاه و عینک امکان پذیر است.

Suprema BioStation 3 را راه اندازی کرد

شماره 7 2022 انتخاب سردبیر، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، اخبار، محصولاتمنبع: https://www.securitysa.com/17844R

علاوه بر این، با افزایش اهمیت حفاظت از اطلاعات بیومتریک و شخصی، BioStation 3 دارای گواهی ISO/IEC 27001 است – استانداردی بین‌المللی که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا امنیت اطلاعات خود را مدیریت کنند – و برای مطابقت با GDPR، یکی از سخت‌گیرانه‌ترین استانداردهای جهان طراحی شده است. مقررات حفظ حریم خصوصی یکی از ابتکارات در حفاظت از داده‌های شخصی، «قالب چهره در موبایل» است، که اولین مورد در صنعت است، که یک روش احراز هویت است که به‌طور مستقل توسط Suprema توسعه یافته و به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به ذخیره‌سازی، الگوی احراز هویت چهره خود را در تلفن همراه خود ذخیره و مدیریت کنند. آن را در پایگاه داده شرکت.

سوپریما BioStation 3 را راه‌اندازی کرده است، یک ترمینال کنترل دسترسی بدون تماس که مخصوص تشخیص چهره در دوران پس از کووید است. BioStation 3 یک راه حل کنترل دسترسی نسل بعدی است که 20 سال تخصص Suprema را در زمینه کنترل دسترسی و فناوری های مرتبط با احراز هویت یکپارچه می کند. علاوه بر تشخیص چهره – روش احراز هویت بدون تماس نماینده دوران پس از کووید – گزینه‌های اعتبار غیرتماسی دیگری نیز برای افزایش راحتی کاربر، از جمله کدهای QR، بارکد، کارت‌های دسترسی به تلفن همراه و کارت‌های RFID ارائه می‌شوند. BioStation 3 دارای قابلیت استفاده افزایش یافته و بدنه جمع و جور و باریکی است که در مقایسه با نسخه قبلی Suprema، FaceStation F2، 47 درصد از اندازه آن کاسته شده است و امکان نصب آسان روی هر دری، از دفاتر کوچک گرفته تا محیط های سازمانی را فراهم می کند.

هانچول کیم، مدیرعامل سوپرما، گفت: «BioStation 3 محصولی است که تمام فناوری‌های نوآورانه Suprema را ادغام می‌کند تا همه در سراسر جهان بتوانند به راحتی و با خیال راحت انواع درب‌ها را در دنیای پس از همه‌گیری کنترل و مدیریت کنند.» با BioStation 3، Suprema استاندارد جدیدی در کنترل دسترسی ایجاد می‌کند و تجربه منحصر به فردی را برای مشتری ارائه می‌کند.وام)