Technoswitch با Hyfire بریتانیا همکاری می کند – شماره 1 2023 – Technoswitch Fire Detection & Suppression

Taurus از زمان راه اندازی خود در سال 2021، فناوری آتش بی سیم را به ارتفاعات جدیدی رسانده است و عملکرد دستگاه های بی سیم را متحول کرده و آنها را برای اولین بار به یک جایگزین اصلی برای سیستم های سیمی سنتی تبدیل کرده است. Taurus با ترکیب عملکرد با نرم‌افزار بررسی، نصب، راه‌اندازی و نگهداری کاربر پسند، طیف کاملی از دستگاه‌های تشخیص، کنترل و زنگ هشدار بی‌سیم با کارایی بالا را شامل می‌شود که اکنون در دسترس تعیین‌کنندگان و نصب‌کنندگان نروژی و آفریقای جنوبی قرار گرفته است.

Technoswitch با Hyfire انگلستان شریک است

شماره 1 2023 اخبارآتش نشانی و ایمنی, محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/18681R

برت برچ، مدیر عامل Technoswitch، اظهار داشت: “ما از سال 1974 مرزهای فناوری آتش را در بازار آفریقای جنوبی پیش می‌بریم و با توجه به شهرت جهانی Hyfire و آگاهی از فناوری آتش بی‌سیم در حال افزایش است. به نظر می‌رسد که هرگز زمان بهتری برای عرضه محصولات تاروس به بازار آفریقای جنوبی وجود نداشته است.»

Hyfire گسترده‌ترین طیف استاندارد تجاری دستگاه‌های آتش‌نشانی بی‌سیم را در بازار ارائه می‌کند، از آشکارسازهای نوری، چند معیاره و گرما گرفته تا واحدهای هشدار، هشدار، رابط و کنترل، که همگی دارای گواهینامه EN54 هستند. همه محصولات بالاترین کارایی و کیفیت را در صنعت ارائه می‌دهند و با BS5839 قسمت 1 مطابقت دارند. پانل‌های آتش از طریق یک حلقه به مترجم‌ها متصل می‌شوند، که از آنها می‌توان از دستگاه‌های بی‌سیم به تنهایی برای ساختن سیستم‌های بی‌سیم با هر اندازه یا ترکیبی استفاده کرد. با محصولات سیمی Hyfire، برای ارائه راه‌حل‌های هیبریدی یکپارچه، انعطاف‌پذیری کامل را برای تعیین‌کنندگان و نصب‌کنندگان ارائه می‌دهد.

Hyfire در سال 2007 راه‌اندازی شد و برخی از اولین دستگاه‌های تشخیص بی‌سیم تجاری و زنگ هشدار را به بازار عرضه کرد که دارای گواهینامه EN54 بودند. از آن زمان، نام تجاری Hyfire مترادف با کیفیت، قابلیت اطمینان و نوآوری در بخش آتش نشانی تجاری شده است. دستگاه های Hyfire دارای گارانتی پنج ساله است که توسط یک برنامه شریک اختصاصی پشتیبانی می شود تا بهترین بررسی، نصب، راه اندازی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی را تضمین کند.وام)

“مشتریان ما مشتاق جایگزینی یا به روز رسانی سیستم های قدیمی هستند و نصب کنندگان برای ارائه تحت فشار هستند. استفاده از دستگاه‌های آتش‌نشانی بی‌سیم، برنامه‌ریزی، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های جدید را در کسری از زمان مورد نیاز برای جایگزین سیمی سنتی ممکن می‌سازد. تاثیر کمتری روی پارچه ساختمان دارد. ما بسیار هیجان زده هستیم که سفر خود را با تیم Hyfire آغاز کنیم، و من به ویژه علاقه مند به بررسی برنامه های کاربردی نوآورانه برای بی سیم در بخش های معدن، پتروشیمی و تولید برق هستم.

تام کرین، مدیر بین‌المللی Hyfire، اظهار داشت: «Hyfire اکنون به‌عنوان یکی از برندهای پیشرو جهانی برای سیستم‌های آتش‌نشانی بی‌سیم شناخته می‌شود، به لطف فناوری پیشرفته همراه با یک برنامه شریک بی‌رقیب و پشتیبانی فنی. ما می‌خواهیم با همکاری با شرکای محلی معتبر، مدل موفق بریتانیا را در کشورهای دیگر تکرار کنیم، بنابراین موافقت کرده‌ایم که محصولات Technoswitch و Holta & Håland را با محصولات Taurus عرضه کنیم که با پشتیبانی تجاری، فنی و بازاریابی، منابعی را در اختیار آنها قرار دهد. باید برند Hyfire را در بازارهای داخلی خود به بازار عرضه کنند.

Hyfire، پیشگام فناوری آتش بی سیم مستقر در بریتانیا، قراردادهای مشارکتی را تأیید کرده است که برای اولین بار شاهد فروش محصولاتش در آفریقای جنوبی و نروژ خواهد بود. معاملات با Technoswitch و Holta & Håland، پس از راه اندازی موفقیت آمیز نام تجاری Hyfire در ایتالیا در سال 2021، شامل تامین، بازاریابی و ارائه پشتیبانی برای طیف وسیعی از دستگاه های آتش نشانی بی سیم Taurus Hyfire است.