Technoswitch برای تشخیص آتش‌سوزی ویدیویی با Ciqurix شریک می‌شود – شماره 8 2022 – Technoswitch Fire Detection & Suppression

سیستم های تشخیص حریق تصویری Ciqurix FCam در دو نسخه Flex و Core موجود است. فناوری تشخیص حریق چند طیفی یکسان در هر دو محدوده استفاده می شود، اما سخت افزار و سیستم های کنترل متفاوت هستند.

Core یک سیستم آتش نشانی است که تشخیص اولیه حریق را با استفاده از فناوری دوربین مدار بسته ارائه می دهد. این دستگاه مطابق با BS5839-1:2017 (استاندارد آتش نشانی انگلستان) طراحی شده است، از کابل کشی درجه آتش استفاده می کند و از منبع باتری داخلی خود برای بیش از 24 ساعت کار می کند. هر دستگاه در یک سیستم Core با استفاده از پروتکل Ciqurix QLS به طور مستقیم به یک مرکز کنترل هسته (یا هاب افزونه) با کابل STP دارای رتبه آتش و 4 جفت متصل می شود. فیدهای دوربین را می توان روی یک ضبط کننده ویدیوی شبکه شخص ثالث که در داخل Core Control Hub یا Video Hub نصب شده است، ضبط کرد و از راه دور مشاهده کرد.

Technoswitch با Ciqurix برای تشخیص آتش‌سوزی ویدیویی شریک می‌شود

شماره 8 2022 اخبار، ایمنی آتش

Technoswitch خرسند است که امضای قرارداد توزیع انحصاری با Ciqurix (بریتانیا)، تامین کننده پیشرو محصولات تشخیص حریق ویدئویی را اعلام کند.

سری Ciqurix FCam یک راه حل تشخیص حریق است که خوراک مادون قرمز و بصری را با الگوریتم های داخلی ترکیب می کند تا یکی از دقیق ترین و قابل اعتمادترین راه حل های تشخیص حریق موجود امروزی را ایجاد کند. این می تواند آتش نیمه پنهان تشت 40 سانتی متری را در 180 متری و شعله سبک تر را در عمق 10 متری در کمتر از 10 ثانیه، در داخل یا خارج، روز یا شب، در هر شرایط آب و هوایی تشخیص دهد.

فلکس یک سیستم دوربین مداربسته است که می تواند تشخیص آتش تکمیلی را ارائه دهد. با استفاده از Cat استاندارد متصل می شود. 6 کابل کشی شبکه و به طور بالقوه می تواند از زیرساخت شبکه موجود (در صورت لزوم) استفاده کند. دستگاه ها می توانند به صورت محلی با ولتاژ 12 ولت DC یا از طریق PoE (با آداپتور) تغذیه شوند و سیستم دارای باتری پشتیبان نیست. فیدهای دوربین را می توان با استفاده از فرمت RTSP روی تجهیزات ضبط دوربین مدار بسته شخص ثالث ضبط و مشاهده کرد.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/18129R