Texecom سنسور ضربه گیر Impaq S G3 را راه اندازی کرد – شماره 1 2023

نصب کنندگان و تامین کنندگان محلی Texecom را در اینجا پیدا کنید www.hsbd.co.za/brand-suppliers.aspx?agacc=2291منبع: https://www.securitysa.com/18500R

Impaq S G3 جدید با فناوری شتاب‌سنج VIBER برای تشخیص مزاحم فراتر از استانداردها، تغییرات شدیدی را در عملکرد تشخیص ضربه ایجاد می‌کند. با انطباق کامل EN درجه 3 شخص ثالث، این دستگاه همچنین دارای زیبایی شناسی مورد نیاز برای املاک مسکونی و تجاری سطح بالا است و در عین حال نصب بسیار آسان است.

Texecom سنسور ضربه گیر Impaq S G3 را معرفی کرد

شماره 1 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، محصولات

ما خوشحالیم که سنسور ضربه‌گیر Impaq S G3 با قابلیت نصب آسان را به مجموعه خود اضافه می‌کنیم، با انعطاف‌پذیری در قلب آن، این انتخاب عالی برای برنامه‌هایی است که جابجایی بین دستگاه‌های درجه 2 و درجه 3 ممکن است ضروری باشد. مایکل گوویر، مدیر محصول Texecom گفت.

استاندارد جدید اروپایی برای آشکارسازهای ارتعاش، EN50131-2-8، معیارهای عملکردی سختگیرانه را در طیف وسیعی از مواد سطحی الزامی می کند. Impaq S G3 که به طور مستقل توسط Kiwa Telefication تایید شده است، از این الزامات فراتر می رود.

علاوه بر این، فناوری شتاب‌سنج داخلی VIBER پیشرو Texecom در مقایسه با فناوری پیزوالکتریک، دقت بسیار بالاتری را برای تشخیص لرزش ارائه می‌کند و سطح هشدارهای کاذب را کاهش می‌دهد. این دستگاه را هم برای مکان‌های تجاری و هم برای مکان‌های مسکونی با کیفیت بالا تبدیل می‌کند.»