Texecom سنسور ضربه گیر Impaq S G3 را راه اندازی کرد – شماره 1 2023

ما خوشحالیم که سنسور ضربه‌گیر Impaq S G3 با قابلیت نصب آسان را به مجموعه خود اضافه می‌کنیم، با انعطاف‌پذیری در قلب آن، این انتخاب عالی برای برنامه‌هایی است که جابجایی بین دستگاه‌های درجه 2 و درجه 3 ممکن است ضروری باشد. مایکل گوویر، مدیر محصول Texecom گفت.

Texecom سنسور ضربه گیر Impaq S G3 را معرفی کرد

شماره 1 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، محصولات استاندارد جدید اروپایی برای آشکارسازهای ارتعاش، EN50131-2-8، معیارهای عملکردی سختگیرانه را در طیف وسیعی از مواد سطحی الزامی می کند. Impaq S G3 که به طور مستقل توسط Kiwa Telefication تایید شده است، از این الزامات فراتر می رود.

نصب کنندگان و تامین کنندگان محلی Texecom را در اینجا پیدا کنید www.hsbd.co.za/brand-suppliers.aspx?agacc=2291منبع: https://www.securitysa.com/18500R

علاوه بر این، فناوری شتاب‌سنج داخلی VIBER پیشرو Texecom در مقایسه با فناوری پیزوالکتریک، دقت بسیار بالاتری را برای تشخیص لرزش ارائه می‌کند و سطح هشدارهای کاذب را کاهش می‌دهد. این دستگاه را هم برای مکان‌های تجاری و هم برای مکان‌های مسکونی با کیفیت بالا تبدیل می‌کند.»

Impaq S G3 جدید با فناوری شتاب‌سنج VIBER برای تشخیص مزاحم فراتر از استانداردها، تغییرات شدیدی را در عملکرد تشخیص ضربه ایجاد می‌کند. با انطباق کامل EN درجه 3 شخص ثالث، این دستگاه همچنین دارای زیبایی شناسی مورد نیاز برای املاک مسکونی و تجاری سطح بالا است و در عین حال نصب بسیار آسان است.