Trackforce Valiant نرم افزار TrackTik را خریداری کرد – شماره 4 2022

Trackforce Valiant نرم افزار TrackTik را خریداری می کند

شماره 4 2022 اخبارراه حل های یکپارچه، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

Simon Ferragne، مدیر عامل TrackTik گفت: “بازار امنیت فیزیکی به رشد خود ادامه می دهد، و با آن نیاز به راه حل هایی که می توانند با آنها رشد کنند، افزایش می یابد.” “این اکتساب ما را به عنوان رهبر مسلط برای فناوری نیروی کار امنیتی قرار می دهد و ما از همکاری با هم برای ادامه ماموریت خود برای ایجاد راه حل های نوآورانه و پیشرو برای مشتریان خود هیجان زده هستیم.”

هر دو شرکت به حفظ عملیات در خدمت مشتریان و شرکای خود ادامه خواهند داد، کمپیون بر سازمان ترکیبی به عنوان مدیر عامل نظارت می کند و Ferragne به عنوان CTO وارد می شود. سرمایه گذاران Ferragne و TrackTik بخشی از درآمد خود را مجدداً در واحد تجاری جدید سرمایه گذاری کرده اند تا به رشد مداوم شرکت کمک کنند. Trackforce Valiant و TrackTik در توسعه و نوآوری راه حل های امنیتی که شامل مدیریت زمان و نیروی کار، گشت نگهبانی، مدیریت حوادث، اعزام و گشت سیار، و همچنین مدیریت صورتحساب و حقوق و دستمزد می شود، همکاری خواهند کرد.منبع: https://www.securitysa.com/16848R

تروور کمپیون، مدیرعامل Trackforce Valiant گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که از TrackTik به خانواده Trackforce Valiant استقبال می‌کنیم. اکنون بیش از هر زمان دیگری، ما به اهمیت ارائه راه حل های امنیتی مناسب برای شرکت ها در هر اندازه و نیازهای تجاری معتقدیم. افزودن TrackTik ما را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از گزینه‌های فناوری را ارائه دهیم که برای نیازهای منحصر به فرد عملیات‌های امنیتی فیزیکی ساخته شده‌اند.

در نتیجه این سرمایه گذاری جدید، شرکت های امنیت فیزیکی اکنون می توانند از بهترین شیوه های ترکیبی دو ارائه دهنده پیشرو مدیریت نیروی کار امنیتی استفاده کنند و گزینه های متعددی را برای نحوه مدیریت عملیات امنیتی ارائه دهند. علاوه بر این، تیم‌های فن‌آوری ترکیبی Trackforce Valiant و TrackTik نرم‌افزار این شرکت را قادر می‌سازد تا راه‌حل‌های خود را نوآوری و ارتقا دهد.

TrackTik در سال 2013 با مأموریت ارائه مجموعه ای کامل از ابزارها از طریق نرم افزارهای با کاربرد آسان و از بین بردن ترس از فناوری به منظور به کار انداختن آن برای مدیریت نیروی کار امنیتی تأسیس شد. TrackTik از منشاء خود در مونترال، کانادا، راه حل هایی را در بیش از 35 کشور در شش قاره ارائه می دهد و به طور پیوسته در روشی که شرکت ها از فناوری نیروی کار برای عملیات امنیتی استفاده می کنند، نوآوری می کند. این پلتفرم مجموعه کاملی از برنامه ها را ارائه می دهد که نیازهای مدیریت پشتیبان را با عملیات امنیتی خط مقدم ترکیب می کند.

Trackforce Valiant، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مدیریت نیروی کار امنیتی، از خرید TrackTik Software، یک ارائه‌دهنده مدیریت نیروی کار امنیتی مبتنی بر ابر خبر داد. ترکیب این دو شرکت یک رهبر جدید بازار مسلط در ارائه دید و کنترل برای نیروی کار امنیت فیزیکی ایجاد کرده است.