Trellix برنامه شریک کانال جهانی Xtend را راه اندازی کرد – شماره 1 2023

Trellix، یک شرکت امنیت سایبری که تشخیص و پاسخ گسترده (XDR) را ارائه می‌کند، راه‌اندازی برنامه شریک کانال جهانی Trellix Xtend خود را اعلام کرد. Xtend برای افزایش سودآوری، تعامل و رشد برای شرکا از طریق پذیرش گسترده پلتفرم Trellix XDR توسعه یافته است.

• منابع فنی و فروش – یک سیستم پشتیبانی اختصاصی برای شرکا برای ساده کردن سفر مشتری.

بریت نوروود، معاون کانال‌های جهانی و تجاری در Trellix گفت: «شریک‌ها در خط مقدم استراتژی فروش جهانی ما هستند. “برای موثر بودن، برنامه شریک جدید ما باید از ابتدا با در نظر گرفتن نیازهای آنها ساخته می شد. ما زمان زیادی را صرف گوش دادن به شرکا، بررسی بهترین شیوه‌های صنعت، و توسعه رویکرد مناسب برای توانمندسازی شرکا برای افزایش سودآوری، حمایت بهتر از مشتریان خود و پیشروی در بازار XDR کردیم.»

• پرتال شریک Trellix – یک مخزن ارتقا یافته قوی از راهنماها، کتاب های فروش و سایر قابلیت ها، از جمله ثبت معامله و مدیریت انگیزه، برای کمک به موفقیت شرکا.

شرکای Xtend با پایگاه نصب‌شده بزرگ و تأسیس‌شده Trellix می‌توانند راه‌حل‌های Trellix را از جمله Endpoint، عملیات امنیتی (SecOps)، تشخیص و پاسخ شبکه (NDR)، پیشگیری از از دست دادن داده (DLP)، امنیت ایمیل، شناسایی مدیریت‌شده به فروش برسانند و به فروش برسانند. و خدمات پاسخ (MDR) و موارد دیگر در حساب های موجود.

شرکای اکوسیستم Trellix فرصتی برای توسعه و ارائه خدمات ارزش افزوده در بالای پلت فرم XDR این شرکت دارند. Trellix XDR رویکرد “امنیت زنده” را از طریق ادغام گسترده و عمیق در ارائه دهندگان بومی و شخص ثالث اتخاذ می کند. این امر شرکا را قادر می سازد تا به مشتریان جهانی بفروشند و Trellix را به راحتی در محیط های موجود مشتریان ادغام کنند. این پیچیدگی‌ها را حذف می‌کند، کارایی را بهبود می‌بخشد، و تشخیص، پاسخ، و اصلاح پیچیده تهدیدات سایبری که عملیات را به خطر می‌اندازد اضافه می‌کند.

• دانشگاه Trellix – یک پلتفرم مدیریت یادگیری جامع که به افزایش تخصص و انتقال دانش به فروشندگان شریک اختصاص دارد.

به عنوان بخشی از Xtend، Trellix سرمایه گذاری قابل توجهی در برنامه های توسعه شریک برای بهبود تجربه کاربر، آموزش فروشندگان در پلت فرم Trellix و ارائه فرصت های فروش بیشتر انجام داده است. منابعی که اکنون در دسترس شرکا هستند عبارتند از:

• تولید تقاضا و پشتیبانی بازاریابی – یک برنامه کلید در دست برای فعال کردن فرصت‌های دائمی بازار و هدایت مشتریان واجد شرایط.

اکوسیستم شریک Xtend از اتحاد نوآوری امنیتی، اتحاد OEM و Embedded، ارائه دهندگان راه حل، مشاوران امنیتی و شرکای بازار تشکیل شده است. بازدید کنید برای یادگیری بیشترمنبع: https://www.securitysa.com/18556R

Trellix برنامه شریک کانال جهانی Xtend را راه اندازی کرد

شماره 1 2023 اخبار، امنیت سایبری

• برنامه های سودآوری – ساختاری منحصر به فرد و مستمر برای به حداکثر رساندن ارزش و رشد شریک.

دکتر علی بغدادی، معاون ارشد و مدیر اجرایی Ingram Micro Inc. و شریک Trellix، گفت: “برنامه جدید کانال Trellix با در نظر گرفتن شرکای ساخته شده است که آن را از رقابت متمایز می کند.” «رویکرد آنها مستقیماً تکامل کانال را منعکس می‌کند و ما را قادر می‌سازد تا با ارائه خدمات و راه‌حل‌های امنیتی ضروری، تجربیات عالی برای مشتری ارائه دهیم و روابط قابل اعتمادی ایجاد کنیم. مشارکت عمیق تر با Trellix، پشتیبانی مداوم و ایجاد فرصت، به رشد ما کمک می کند. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود با Trellix برای یافتن بهترین راه حل ها برای ایمن نگه داشتن مشتریان خود هستیم.