Trend Micro نسل بعدی XDR و قابلیت‌های هوش مصنوعی را منتشر می‌کند – شماره 4 2023

Trend Micro از نسل بعدی پلتفرم امنیت سایبری رونمایی کرده است که استاندارد جدیدی برای تقویت وضعیت امنیتی و دفاع از تهدیدات ایجاد می کند. نسخه جدید پلتفرم Trend Vision One یک جهش قابل توجه در امنیت سایبری سازمانی را نشان می‌دهد که شامل مدیریت ریسک سطح حمله قوی، حفاظت از لایه‌های مختلف در محیط‌های ترکیبی و نسل بعدی XDR است که اکنون با فناوری هوش مصنوعی مولد قدرتمند تقویت شده است.

• اطلاعات تهدید جهانی: زیربنای این پلت فرم، اطلاعات تهدید جهانی این شرکت است. با 16 مرکز تحقیقاتی در سراسر جهان؛ صدها محقق تهدید؛ و Trend Micro Zero Day Initiative، اطلاعات جهانی و محلی این پلتفرم را تغذیه می‌کنند تا به مشتریان کمک کنند تا یک قدم جلوتر از دشمنان باقی بمانند. اطلاعات روند، فعالیت‌های نفوذ عمیق و اطلاعات آسیب‌پذیری را با بینش‌های تهدید در زمان واقعی، نمایه‌سازی عامل تهدید، و مشاهده سرتاسر در کمپین‌ها برای درک سریع و خنثی کردن تلاش‌های حمله باز می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trend Vision One، به آدرس زیر مراجعه کنید:منبع: https://www.securitysa.com/19971R• پشتیبانی از محیط ترکیبی و چندلایه: Trend Vision One از هر لایه زیرساخت IT متنوع یک سازمان از جمله نقاط پایانی، سرورها، ایمیل، خدمات ابری، شبکه‌ها، 5G و OT (فناوری عملیاتی) محافظت می‌کند. این پلت فرم از محیط های هیبریدی نیز پشتیبانی می کند. توانمندسازی سازمان‌ها برای محافظت از دارایی‌های خود در همه محیط‌ها – ابری، ترکیبی یا داخلی – بدون به خطر انداختن امنیت یا توانایی گسترش به XDR.

قابلیت‌های پیشرفته تشخیص و پاسخ پیشرفته (XDR) این پلتفرم شامل گسترده‌ترین مجموعه حسگرهای امنیتی بومی برای ارائه جامع‌ترین و محافظت از تهدید بین دامنه‌ای است. این پلتفرم با ادغام داده ها در منابع داخلی و شخص ثالث، استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته و تجزیه و تحلیل یادگیری ماشینی، و مدل های شناسایی مرتبط، نسل بعدی XDR را به بازار عرضه می کند.

با دید گسترده و بینش بیشتر در مورد رویدادها، شرکت ها از طریق قابلیت هایی از جمله:

Trend Micro نسل بعدی XDR و قابلیت‌های هوش مصنوعی را منتشر می‌کند

شماره 4 2023 امنیت سایبری، محصولات

• ادغام اکوسیستم شخص ثالث: Trend Vision One اکوسیستم یکپارچه خود را در شبکه های شخص ثالث و شریک در 12 ماه گذشته سه برابر کرده است. تلاش‌های یکپارچه‌سازی مبتنی بر جامعه، شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا از یکپارچگی برای پیشبرد سازمان‌های امنیتی با دید و تجزیه و تحلیل تلفیقی و اتوماسیون و هماهنگ‌سازی جریان کار کارآمد استفاده کنند.

گسترده ترین پوشش XDR

این پلتفرم با ادغام داده‌ها در منابع داخلی و شخص ثالث و استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته، تجزیه و تحلیل یادگیری ماشین و مدل‌های شناسایی مرتبط، نسل بعدی XDR را به بازار می‌آورد و در برابر طیف وسیعی از تاکتیک‌ها و تکنیک‌های متخاصم، از جمله اخاذی، DDoS، باج‌افزار و غیره دفاع می‌کند.

• خدمات مدیریت شده توسط متخصص: Trend همراه با این پلت فرم، سادگی و پشتیبانی بیشتری را برای عملیات امنیتی با گسترده‌ترین سرویس شناسایی و پاسخ مدیریت شده (MDR) در بازار ارائه می‌کند، تیم‌های داخلی را با تشخیص پیشرفته تهدید، شکار پیشگیرانه تهدید، واکنش سریع حادثه، راهنمایی متخصص و نظارت و پشتیبانی مداوم 24 ساعته و 7 روز هفته را افزایش می‌دهد.