Troye و Arctic Wolf به نیروها می پیوندند – شماره 2/3 2023

Troye و Arctic Wolf به نیروها می پیوندند

شماره 2/3 2023 اخبار، امنیت سایبری، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

پلتفرم عملیات امنیتی ابری بومی Arctic Wolf به مشتریان Troye قابلیت‌های نظارت، شناسایی و پاسخ 24/7 را ارائه می‌دهد. این پلتفرم از یادگیری ماشینی و تجزیه و تحلیل رفتاری برای شناسایی و پاسخگویی به تهدیدات در زمان واقعی استفاده می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان قبل از ایجاد آسیب قابل توجه در برابر حملات سایبری محافظت می‌شوند.

جانی الیس، مدیر کانال های EMEA، Arctic Wolf می گوید: «Arctic Wolf از فرصتی برای حمایت از تلاش های Troye برای گسترش سبد محصولات خود با ارائه راه حل های عملیات امنیتی ما هیجان زده است.

او در پایان می‌گوید: «حملات سایبری شرکت‌ها در هر اندازه‌ای را تهدید می‌کند و سازمان‌ها به‌طور فزاینده‌ای نیاز به تخصص عملیات امنیتی خارجی را می‌بینند، به‌ویژه زمانی که استعداد امنیت سایبری داخلی برای مدیریت نیازهای امنیتی در حال تکامل خود را ندارند».

راه حل ها و خدمات امنیت سایبری Troye، همراه با پلت فرم عملیات امنیتی Arctic Wolf، راه حل امنیتی جامعی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که در برابر طیف وسیعی از تهدیدات، از جمله بدافزار، باج افزار، و حملات فیشینگ محافظت می کند.

برای اطلاعات بیشتر، با Troye تماس بگیرید، 2757 705 11 +27، [email protected]، www.troye.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19408R

Troye یک شراکت استراتژیک با Arctic Wolf اعلام کرده است تا Troye را قادر سازد تا راه حل ها و خدمات امنیت سایبری پیشرفته ای را به مشتریان ارائه دهد که به محافظت از کسب و کار آنها در برابر تهدیدات سایبری پیشرفته کمک می کند.

هلن کروگر.

هلن کروگر، MD Troye، در مورد این مشارکت می‌گوید: «تخصص Arctic Wolf در عملیات امنیتی با مأموریت ما برای کمک به مشتریانمان برای حفظ امنیت و بهره‌وری کسب‌وکارشان مطابقت دارد. این همکاری به ما این امکان را می دهد که پیشنهادات امنیت سایبری خود را افزایش دهیم و آرامشی را که مشتریان ما سزاوار آن هستند، ارائه دهیم.