Turnstar یک دفتر در بریتانیا باز می کند – شماره 1 2023 – Turnstar Systems

با دفتر انگلستان می توان از طریق [email protected] یا تماس گرفت +44 161 706 1760.وام)

شرکت Turnstar Systems اخیراً دفتری را در پارک تجاری اسپرینگ استریت در بولتون، واقع در ناحیه منچستر بزرگ در شمال شرق انگلستان تأسیس کرده است. با محبوبیت مداوم طیف وسیعی از محصولات دسترسی فیزیکی آن در سراسر جهان، تصمیم برای افتتاح دفتر در بریتانیا یک بخش منطقی از شرکت بود.

اولین تحویل از Turnstar به مشتریان بریتانیا.

ساکس اشاره می کند که مثلث جادویی کیفیت، قیمت و زمان تحویل، زیربنای موفقیت مداوم شرکت است. “ما در مورد امکاناتی که بازار بریتانیا به ما ارائه می دهد هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با شرکت ها و سازمان های محلی برای کمک به بهبود سطح امنیت فیزیکی آنها با محصولات کنترل دسترسی خود هستیم که شامل طیف وسیعی از گردان ها و موانع وسایل نقلیه ما است.”

ما شاهد افزایش علاقه و تقاضا برای محصولات خود از بازار بریتانیا بوده‌ایم، و ایجاد یک پایگاه دائمی در آنجا منطقی است. دفتر ما در یک مینی انبار جدید در یک مجتمع مشترک قرار دارد و ما را قادر می سازد تا سهام و خدمات مشتریان را در سراسر بریتانیا نگهداری کنیم. ما همان ترکیبی از فروش، نگهداری سهام، توزیع و پشتیبانی فنی را که در آفریقای جنوبی انجام می‌دهیم، به بازار بریتانیا ارائه خواهیم کرد.»

دفاتر Turnstar در بریتانیا در پارک تجاری اسپرینگ استریت در بولتون، منچستر بزرگ.


منبع: https://www.securitysa.com/18682R

Turnstar یک دفتر در بریتانیا افتتاح می کند

شماره 1 2023 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت