UJ و Schneider Electric اتاق تجربه 4IR را راه اندازی کردند – شماره 1 2023


UJ و Schneider Electric اتاق تجربه 4IR را راه اندازی کردند

شماره 1 2023 اخبار

اشنایدر الکتریک و دانشگاه ژوهانسبورگ (UJ) دانشکده مهندسی و محیط ساخته شده (FEBE) رسماً اتاق تجربه 4IR را که برای اولین بار برای UJ و در پردیس پارک اوکلند دانشگاه قرار دارد، رونمایی کردند.

اتاق تجربه 4IR، که توسط بنیاد اشنایدر الکتریک و اشنایدر الکتریک پشتیبانی می شود، آخرین پروژه از تعدادی از پروژه های موفق اشنایدر الکتریک و UJ از زمان تأسیس همکاری آنها در سال 2016 است. این اتاق با تمرکز بر دانشجویان دانشکده مهندسی، نمایشی عملی است. از عملکرد داخلی 4IR، اتصال و ارتباط آن در بخش هایی مانند انرژی.

ابتکارات بنیاد اشنایدر الکتریک در راستای تأثیر پایداری اشنایدر (SSI) و اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد (SDGs) است. یکی از اهداف SSI بر آموزش و توانمندسازی 1 میلیون جوان تا سال 2025 و ارائه مهارت‌ها و فرصت‌های کارآفرینی است که هم برای خود جوانان و هم برای جوامع محلی آنها مفید است.

اتاق تجربه نمایش‌های بی‌درنگ فناوری‌های 4IR مانند واقعیت افزوده (AR)، VR (واقعیت مجازی)، هوش مصنوعی (AI) و چاپگرهای سه‌بعدی را ارائه می‌دهد. اکوسیستم خنثی فروشنده اشنایدر الکتریک، EcoStruxure نیز در نمایش کامل است و معماری آن شامل محصولات متصل، لایه‌های کنترل لبه، و برنامه‌ها، تجزیه و تحلیل و خدمات در بخش‌های بی‌شماری است.

پروفسور Letlhokwa Mpedi، معاون و مدیر UJ در مراسم رونمایی از اتاق تجربه 4IR گفت: “4IR مستلزم افزایش اتصالات است و ما نباید دیگران را پشت سر بگذاریم. ما آن را در کارخانه ها، خانه ها و کلاس های درس خود می بینیم. درک 4IR به عنوان یک تغییر در نوآوری های تکنولوژیکی نزدیک بینی است، این یک انقلاب اطلاعاتی است.

زانل دالگلیش، رهبر جهانی: امور آموزشی و آموزشی در اشنایدر الکتریک، احساسات پروفسور مپدی را تکرار کرد و بر موفقیت مشارکت بین UJ و اشنایدر تأکید کرد. «اگر به کارهایی که ما در آفریقای جنوبی انجام می‌دهیم نگاه کنید، یکی از اهداف اصلی ما همکاری با دانشگاه برای پر کردن شکاف بین صنعت و دانشگاه است. هنگامی که دانشجویان از دانشگاه های معتبری مانند UJ خارج می شوند و وارد محل کار می شوند، آماده پذیرش این چالش هستند و عملاً در فن آوری هایی که در صنعت پیدا می کنند آموزش می بینند.

UJ بخشی از شبکه مرکز آموزش الکتریکی Schneider Electric فرانسه آفریقای جنوبی (F’SASEC) است که شامل سایر ارائه دهندگان آموزش عالی آفریقای جنوبی مانند دانشگاه فناوری Vaal (VUT)، دانشگاه فناوری کیپ شبه جزیره (CPUT)، کالج Sedibeng TVET است. ، کالج کیپ تاون (CCT)، کالج ایست کیپ میدلندز (EMC) و توسعه جوانان اوکوفوندا. این شبکه به طور فعال در حال گسترش است و به فراتر از مرزهای آفریقای جنوبی می رسد و شامل مشارکت با Don Bosco در موزامبیک و مالاوی می شود.

محصولات اضافی اشنایدر الکتریک که در اتاق تجربه 4IR ارائه شده اند عبارتند از:

• Modicon M580 ePAC – کنترل‌کننده‌ای که تولیدکنندگان هیبریدی را قادر می‌سازد به بازگشت سرمایه بهتر، قابل اندازه‌گیری و زودتر دست یابند.

• Altivar 630 – طراحی شده برای کنترل گشتاور متغیر، شامل ویژگی هایی مانند کنترل و نظارت پمپ، درایوهای پیشرفته برای کاربردهای جابجایی مایعات و گاز با پیشنهادات نظارت بر انرژی تعبیه شده، مدیریت اطلاعات و بهینه سازی فرآیند می باشد.

• PowerTags – سنسورهای انرژی بی سیم بی سیم کلاس 1 جمع و جور که انرژی و توان را در زمان واقعی نظارت و اندازه گیری می کنند.منبع: https://www.securitysa.com/18788R