Unis on drink spiking | امنیت حرفه ای


این گروه اذعان می کند که تصورات نادرست در مورد ماهیت نوشابه ها رایج است و داده ها در مورد مقیاس مشکل محدود است. دانشگاه های انگلستان، که الف را منتشر کرده است یادداشت تمرینی در مورد آنچه unis می تواند در مورد جرم انجام دهد. همانطور که UUK ایالت می کند، نگرانی ها در پاییز گذشته پس از افزایش قابل توجه گزارش های افزایش ناگهانی در جمعیت عمومی افزایش یافت.

از این رو، پیش از آغاز سال 2022-23، از دانشگاه ها خواسته می شود تا دانشجویان خود را با اطلاعاتی در مورد چگونگی جلوگیری از افزایش ناگهانی و در صورت وقوع آن، آماده کنند. این یادداشت خروجی اولیه یک گروه کاری است که در ابتدا توسط وزرای وزارت آموزش و پرورش و به ریاست پروفسور لیزا رابرتز، معاون دانشگاه تشکیل شد. دانشگاه اکستر.

این اصول و ملاحظات، به علاوه یک چک لیست “اقدامات فوری” برای پاسخ به یک حادثه را تشریح می کند، و شامل بهترین نمونه های کار در موسسات است. این یادداشت به شرح زیر است:

دانشگاه ها هنگام مواجهه با spiking و مخاطرات آن، باید پیچیدگی های آن را درک کرده و بشناسند. این تنها جرمی نیست که زنان را تحت تأثیر قرار می دهد، یا جرمی که لزوماً با خشونت و تجاوز جنسی مرتبط است. حتی ممکن است شامل استفاده از داروهای غیرقانونی هم نباشد. عدم تشخیص این امر می تواند احتمال گزارش برخی از دانش آموزان را کاهش دهد.
هر گونه ارتباطی باید بر روی مجرم متمرکز شود نه قربانی – پیام‌های ساده‌سازی که به خوبی استفاده می‌شوند مانند “نوشیدنی خود را رها نکنید” انگیزه را بر قربانی احتمالی می‌گذارد. ارتباطات باید بر بازدارندگی مجرم و سپس کمک به قربانیان یا شاهدان برای گزارش حوادث متمرکز شود.
روند انضباطی برای مجرمان باید روشن و به خوبی توضیح داده شود.
دانشگاه‌ها باید یک سیاست «درهای باز» در زمینه گزارش‌دهی داشته باشند و روشن باشند که اطلاعاتی که دانشجویان در این فرآیند افشا می‌کنند، به‌عنوان قربانی یا شاهد، عواقب منفی برای آن‌ها در پی نخواهد داشت.
با توجه به اینکه این یک مشکل گسترده‌تر است که توسط یک بخش به تنهایی قابل حل نیست، به یک «رویکرد چند شریک» نیاز است، با دانشگاه‌ها که با اتحادیه‌های دانشجویی، پلیس محلی، مکان‌های شبانه و NHS کار می‌کنند. نمایندگان دانشجویان نیز باید در طراحی کمپین های آگاهی کمک کنند، با آنها مشورت شود و شنیده شود.

پیش نویس توسط متخصص دانشگاهی پروفسور نیکول وستمارلند، مدیر دورهمی مرکز دانشگاه برای تحقیقات خشونت و سوء استفاده، این اعلان را همراه با دانشجویان (از جمله آنهایی که علامت‌گذاری شده‌اند)، فعالان کمپین، پلیس، و دیگران منتشر کردند.

پروفسور لیزا رابرتز می‌گوید: «اسپیکینگ جنایتی وحشتناک است که هیچ‌کس نباید آن را تجربه کند یا از آن بترسد. در حالی که مقیاس واقعی مشکل نامشخص است، ما می دانیم که هر دانشجو باید بتواند با خیال راحت از فرصت های اجتماعی زندگی دانشگاهی بدون احساس ترس لذت ببرد.

کل جامعه آموزش عالی باید خطرات را درک کند و دانشگاه ها می توانند بخشی از راه حل باشند. ما می خواهیم زندگی دانشگاهی تا حد امکان برای هر دانشجو ایمن و لذت بخش باشد و برای ارائه این نتیجه، دانشگاه ها به دنبال همکاری نزدیک با پلیس محلی، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و شرکای اقتصاد شبانه خواهند بود تا اطمینان حاصل شود که همه می توانند با خیال راحت از زندگی شبانه لذت ببرند. از شهرها و شهرهای محلی ما.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/unis-on-drink-spiking/