Veeam برنامه شایستگی جدیدی را برای شرکا معرفی می کند – شماره 2/3 2023

Veeam Software استراتژی شبکه ProPartner خود را با راه‌اندازی برنامه شایستگی Veeam برای فروشندگان ارزش افزوده Veeam (VVARs) و شرکای Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) ارتقا داده است. برنامه جدید تخصص و منابع اختصاصی را برای پشتیبانی از مشتریان و شرکای دیگر با استفاده از پلتفرم Veeam Data که اخیراً راه اندازی شده است، فراهم می کند، یک پلتفرم واحد که امنیت داده های پیشرفته، بازیابی و قابلیت های ابری ترکیبی را با Veeam Backup & Replication (VBR) نسخه 12 به عنوان پایه ارائه می کند. فارغ التحصیلان برنامه با اعتبارنامه Veeam به دلیل ارائه های فنی و عرضه به بازارشان که به متمایز کردن سبد آنها در بازار کمک می کند، شناخته می شوند.

ابتکار برنامه شایستگی Veeam با هدف ایجاد «شایستگی ProPartner» از طریق یک شبکه شریک با ارزش بالا در سراسر جهان است. این برنامه به روشی ساده اما قوی طراحی شده است: شرکای VVAR واجد شرایط و شرکای VCSP که راه‌حل‌های درجه یک را توسعه داده‌اند، می‌توانند درخواست دهند تا پیشنهادات خاص مورد استفاده خود را توسط Veeam ممیزی کنند. هر شایستگی فنی و ورود به بازار به دست آمده با نشان تأیید شده Veeam پاداش داده می شود. این سطح مهارت جدید حفاظت از داده ها با قرار دادن ممتاز در فهرست راهنما ProPartner Veeam در Veeam.com برجسته می شود، یک لیست شرکا که فرآیند را برای مشتریانی که به دنبال یک شریک تجاری مناسب فناوری اطلاعات هستند تسهیل می کند.

Veeam برنامه شایستگی جدیدی را برای شرکا معرفی می کند

شماره 2/3 2023 زیرساخت فناوری اطلاعات، اخبار

برای اطلاعات بیشتر به www.veeam.com/propartnerمنبع: https://www.securitysa.com/19466R

حفاظت از داده های مدرن به یک رویکرد سفارشی برای حمایت موثر از تداوم کسب و کار نیاز دارد. این امر به ویژه با ترکیب افزایش پیچیدگی داده ها در سیستم های مختلف و خطرات ناشی از تهدیدات سایبری صادق است. گزارش Veeam Data Protection Trends در سال 2023 نشان داد که 55 درصد از سازمان‌های جهانی بر روی بهبود قابلیت اطمینان و موفقیت پشتیبان‌گیری‌ها برای برآوردن نیازهای نقطه بازیابی داخلی (RPO)، هدف زمان بازیابی (RTO) و توافقنامه سطح خدمات (SLA) متمرکز هستند. شرکت ها اغلب فاقد مهارت ها و منابع داخلی لازم برای بهینه سازی استراتژی IT موجود خود هستند. اکوسیستمی از شرکای تایید شده این شکاف را پر می کند، و برنامه شایستگی Veeam مهارت های مناسب را برای خواسته های خاص مشتریان و شرکای دیگر به هم متصل می کند.