Veeam پشتیبان‌گیری را برای Microsoft 365 v7 – شماره 1 2023 راه‌اندازی کرد

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.veeam.com.منبع: https://www.securitysa.com/18746R

نکات برجسته Veeam Backup برای Microsoft 365 v7، عبارتند از:

ادغام دوم مبتنی بر ویژگی‌های موجود در کنسول ارائه‌دهنده خدمات Veeam است، که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد هنگام استفاده از BaaS برای پشتیبان‌گیری‌های Microsoft 365 با شریک Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) کنترل بیشتری داشته باشند. مستاجران استقلالی برای ایجاد پشتیبان، نظارت بر داده های محافظت شده و بازیابی در هر زمان بدون کمک ارائه دهنده خدمات به دست خواهند آورد. پشتیبانی امن، صورت‌حساب خودکار و REST API تجربه پذیرش آسان‌تر و بی‌نظیری را فراهم می‌کند.

• دید کامل: ادغام با Veeam ONE و Veeam Data Platform، نظارت، گزارش و هشدارهای پیشرفته ای را برای محیط های پشتیبان گیری Microsoft 365 فراهم می کند و از قابلیت اطمینان استراتژی بازیابی کامل اطمینان می دهد.

نسخه 7 دو ادغام با Veeam Backup برای Microsoft 365 ارائه می دهد: Veeam ONE و Veeam Service Provider Console. تحویل پیشرفته از طریق Veeam ONE نسخه 12، امکان نظارت فعال بر منابع پشتیبان و ذخیره سازی Microsoft 365 را از طریق داشبورد در یک نگاه. کاربران هشدارهایی را برای حل فوری مشکلات دریافت می‌کنند و می‌توانند از گزارش‌های توافقنامه سطح خدمات (SLA) استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که اهداف انطباق و نقطه بازیابی (RPOs) برآورده شده‌اند.

دنی آلن، مدیر ارشد فناوری و معاون ارشد استراتژی محصول در Veeam گفت: «مایکروسافت 365 در مرکز ارتباطات بسیاری از سازمان‌ها قرار دارد و حفاظت از آن داده‌ها در بالاترین سطح هرگز مهم نبوده است. با توجه به اینکه ۷۸ درصد از سازمان‌ها از مایکروسافت ۳۶۵ با شخص ثالث یا BaaS محافظت می‌کنند، شرکت‌ها نیاز به محافظت از داده‌های حیاتی خود و توانایی بازیابی سریع از باج‌افزارها و حملات سایبری اجتناب‌ناپذیر را تشخیص می‌دهند. همانطور که Veeam در تلاش است تا مشاغل را ادامه دهد، این آخرین نسخه Veeam Backup برای مایکروسافت 365 آرامش خاطر و اطمینان بیشتری به داده ها ارائه می دهد.

• نسخه‌های پشتیبان غیرقابل تغییر: اطمینان حاصل کنید که داده‌های Microsoft 365 در برابر حملات باج‌افزار محافظت می‌شوند. کپی‌های تغییرناپذیر را می‌توان در هر مخزن ذخیره‌سازی شی، از جمله Microsoft Azure Blob/Archive، Amazon S3/Glacier و ذخیره‌سازی سازگار با S3 با پشتیبانی از S3 Object Lock ذخیره کرد.

Veeam Backup را برای Microsoft 365 v7 راه اندازی کرد

شماره 1 2023 محصولات

نرم‌افزار Veeam نسخه پشتیبان‌گیری Veeam را برای Microsoft 365 v7 منتشر کرده است، که یک راه‌حل پشتیبان‌گیری و بازیابی برای Microsoft 365، از جمله Microsoft Exchange Online، SharePoint Online، OneDrive for Business و Microsoft Teams ارائه می‌کند. با بیش از 14 میلیون کاربر محافظت شده، آخرین نسخه Veeam Backup برای Microsoft 365 با فعال کردن تغییرناپذیری، ارائه نظارت و تجزیه و تحلیل پیشرفته در محیط زیرساخت پشتیبان، همراه با افزایش کنترل برای BaaS (پشتیبان گیری به عنوان یک سرویس) از طریق یک سرویس عمیق تر، حفاظت از داده ها را تقویت می کند. ادغام با کنسول ارائه دهنده خدمات Veeam.

• افزایش کنترل برای BaaS: مستاجرین گزینه های پشتیبان، نظارت و بازیابی سلف سرویس بیشتری برای رفع نیازهای روزمره دارند.

علاوه بر Microsoft Exchange Online، SharePoint Online و OneDrive for Business، پورتال بازیابی سلف سرویس اکنون از تیم های مایکروسافت پشتیبانی می کند. کاربران اکنون می توانند نقاط بازیابی فردی خود را در صورت نیاز انتخاب کنند و پوشه های SharePoint Online و OneDrive for Business را بازیابی کنند.