Vismo، شریک RapidSOS | امنیت حرفه ای


صورتیک ارائه‌دهنده نرم‌افزار ردیابی، نظارت و ایمنی مستقر در بریتانیا، با RapidSOS، یک پلت‌فرم ایمنی هوشمند که داده‌های نجات جان ۵۰۰ میلیون دستگاه متصل را به اپراتورهای تماس اضطراری و اولین پاسخ‌دهنده‌ها پیوند می‌دهد، همکاری می‌کند تا کارگران تنها مستقر در ایالات متحده را ارائه دهد. با دسترسی به اولین پاسخ دهندگان

این مشارکت، کارکنان مشتریان Vismo را که احساس ناامنی یا در معرض خطر هستند، از جمله قرار گرفتن در یک موقعیت تهدید کننده زندگی، قادر می‌سازد تا با فشار دادن دکمه، بدون توجه به اینکه در کجای ایالات متحده هستند، مشاوره دریافت کنند – و در صورت لزوم کمک اضطراری دریافت کنند. 7. RapidSOS از طریق پلتفرم خود داده های هوشمندی را ارائه می دهد که از بیش از 15000 آژانس پاسخ دهنده اولیه در سراسر جهان پشتیبانی می کند که بیش از 95 درصد از جمعیت ایالات متحده را پوشش می دهد.

کریگ سووالو، مدیرعامل Vismo می‌گوید: «هر گونه تأخیر در پاسخگویی می‌تواند پرهزینه باشد یا کارمند را در معرض خطر بیشتری قرار دهد. مشارکت ما نشان می‌دهد که Vismo از فناوری RapidSOS برای رسیدگی به این مشکل و جمع‌آوری داده‌ها و اطلاعات برای ارائه زمینه اضافی برای یک حادثه استفاده می‌کند. در عوض، کاربران برنامه با واکنش فوری و مناسب تر از خدمات اضطراری یا سایر خدمات بهتر محافظت می شوند.

این برای آن دسته از کارمندان مشتری که برنامه Vismo را بر روی تلفن یا دستگاه دیگری (تبلت، تلفن ماهواره‌ای یا ردیاب ماهواره‌ای) دانلود کرده‌اند، کار می‌کند. هنگامی که دکمه پانیک فشار داده می شود، برنامه به طور خودکار نام کاربر، اطلاعات تماس، مکان دقیق و یک کلیپ صوتی ده ثانیه ای از وضعیت را ارسال می کند.

Swallow می گوید: “این همکاری در زمان واقعی به کارکنان در معرض خطر به طور موثرتر کمک می کند. هر یک یا همه اینها می تواند برای اطمینان از یک نتیجه مثبت برای کسانی که در معرض خطر هستند بسیار مهم باشد و همچنین به کاهش آسیب نام تجاری و سایر هزینه ها برای کارفرما کمک می کند.

جسیکا رید، معاون استراتژی و شرکای جهانی در RapidSOS می‌گوید: «RapidSOS سابقه‌ای در ارائه فناوری نجات‌بخش و نوآوری به امنیت عمومی دارد. کار برای تغییر واکنش اضطراری مستلزم یک رویکرد مشارکتی است و ما به طور مداوم به دنبال رهبران صنعتی مانند Vismo هستیم تا با RapidSOS Portal یکپارچه شوند و به شبکه شریک RapidSOS بپیوندند.

این برنامه برای استفاده کارفرمایان Vismo در ایالات متحده، صرف نظر از مکان، در دسترس است. Vismo توسط بسیاری از شرکت های Fortune 500 استفاده می شود.

سرویس Vismo و RapidSOS در مارس 2023 در دسترس خواهد بود. http://www.vismo.com/us.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/workforce-management-systems/vismo-rapidsos-partner/