Vismo در GSX 2022 | امنیت حرفه ای


شرکت محصولات حفاظت از کارگران تنها چشم انداز ارتقاء برنامه Vismo Locate & Protect خود را در این آدرس اعلام خواهد کرد GSX 2022 نمایشگاه، در آتلانتا، جورجیا، در ایالات متحده، از دوشنبه تا چهارشنبه، 12 تا 14 سپتامبر اجرا می شود. ارتقاها شامل فیدهای هوش ریسک یکپارچه طراحی شده برای آموزش و کاهش خطرات برای کارگران مسافر در هر نقطه، و یک رابط کاربری بصری تر است.

Vismo می‌گوید که رویکردی آگنوستیک برای منبع‌یابی اطلاعات ریسک دارد. فیدها از شرکای مانند Riskline و Dataminr، برای ارائه اخطار در مورد حوادث یا چیزهای محلی که خطر ایجاد می کنند یا ممکن است ایجاد کنند. Vismo کارفرما را قادر می‌سازد تا ریسک‌هایی را که از آن‌ها آگاه است جمع‌آوری کرده و انبوه کارکنان را مطلع کند.

کریگ سووالو، مدیر عامل Vismo می‌گوید: «هدف از اشتراک‌گذاری اطلاعات، بهبود ایمنی کلی کارگران و فعال بودن در زمینه دانش مرتبط با ریسک است تا کارکنان تنها یا در سفر بهتر آماده شوند. اتخاذ یک موضع پیشگیرانه می تواند به ایجاد حس حمایت و ایمنی در میان کاربران برنامه Vismo کمک کند و به آنها کمک کند تا ایمنی بیشتر و در نتیجه کارآمدتر کار کنند. در تمام این مدت، کارفرمای آنها از اینکه می‌داند می‌تواند مکان کارکنان را در هر زمان از پورتال امن Vismo ببیند، ایمن است.

تمام اطلاعات ریسک را می توان به طور خودکار از طریق پورتال با کارکنان مسافر به اشتراک گذاشت. و این پورتال تیم‌های امنیتی شرکت را قادر می‌سازد تا مکان‌ها و ایمنی کارکنان را تحت نظر داشته باشند و از آن‌ها پشتیبانی از جمله مشاوره در مورد نحوه ایمن بودن ارائه کنند.

بازدید کنید www.vismo.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/workforce-management-systems/vismo-at-gsx-2022/