Vismo و Factal همکاری خود را اعلام کردند


صورت و واقعی شریک هستند، به موجب آن Vismo به‌عنوان ارائه‌دهنده یک برنامه ایمنی کارگر تنها، داده‌های ریسک را با استفاده از فناوری هوش مصنوعی Factal و خبرنگاران جهانی ارائه می‌کند تا به مشتریان Vismo کمک کند تا از کارمندان خود بهتر محافظت کنند. فکتال یک پلت فرم اطلاعاتی خطر و اخبار فوری است.

کاربران Vismo، بخش دولتی، خصوصی و خیریه، می توانند از کارکنان، قراردادی و سایر کارگران خود محافظت کنند، (i) با درک سطح خطر حوادث در رابطه با موقعیت مکانی کارکنان خود (ii) نظارت بر هشدارهای فعال شده در برنامه Vismo. فکتال داده‌های ریسک را با استفاده از فناوری نزدیکی True Impact مبتنی بر هوش مصنوعی و خبرنگاران برای شناسایی، تأیید و اولویت‌بندی جزئیات مهم در عرض چند دقیقه یا کمتر ارائه می‌کند. بنابراین، شرکت‌ها اضافه می‌کنند، مشتریان Vismo می‌توانند تشخیص دهند که یک کارمند در منطقه ضربه‌ای یک حادثه، نزدیک یا نزدیک آن است. سپس کارفرما می تواند از طریق سرویس اطلاع رسانی انبوه Vismo به کسانی که در منطقه آسیب دیده هستند پشتیبانی ارائه دهد. در Vismo Secure Portal، مدیران می‌توانند انتخاب کنند که فقط داده‌های مربوط به ریسک را مشاهده کنند و هشدارها را بر اساس سطح شدت فیلتر کنند تا به آنها در مدیریت مؤثرتر خطرات کمک کند.

داده‌های واقعی برای استفاده در پورتال، با تأثیر فوری، برای همه مشتریان Vismo بدون توجه به موقعیت مکانی آنها در دسترس است.

کریگ سووالو، مدیر عامل Vismo، می‌گوید: «بعد از همه‌گیری، بسیاری از مشتریان ما به دنبال این هستند که در درک ریسک و نزدیکی آن به جایی که کارکنان مسافرت هستند، به سمت موضعی فعال‌تر حرکت کنند. شراکت با فکتال، کاری را که Vismo می‌تواند انجام دهد را تقویت می‌کند تا به مشتریان ما کمک کند خیلی سریع کارمندان خود را پیدا کرده و از آنها محافظت کنند.»

و Charlie TIllinghast، مدیرعامل فکتال می‌گوید: «شرکت‌ها بارها درخواست کرده‌اند که داده‌های فکتال را یکپارچه کنند. ما از دیدن اطلاعات بی‌درنگ خود که به تیم‌هایی که از Vismo برای محافظت از کارمندان در سطح جهانی استفاده می‌کنند، کمک می‌کند، هیجان‌زده هستیم. در جایی که Vismo مکان کارکنان را به طور دقیق ردیابی می کند، گزارش دقیق حادثه و فناوری نزدیکی True Impact اطلاعاتی را در اختیار اپراتورها قرار می دهد که باید آنها را در مورد آنها مطلع کنند. این یک تناسب عالی است.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/workforce-management-systems/vismo-and-factal-announce-partnership/