Vivica برای تقویت پورتفولیوی اینترنت اشیا Activate Group را خریداری کرد – شماره 5 2022 – Vox

«من طی چند سال گذشته خودم Activate Group را ساخته‌ام و این خرید شرکت را به سطح بعدی می‌برد. تیلور می‌گوید، عضویت در Guardian Eye به ما امکان دسترسی به پایگاه کاربری بسیار بزرگ‌تری را می‌دهد که در گروه گسترده‌تر Vivica وجود دارد، و همچنین ظرفیت استقرار حجم عظیمی از حسگرها را که برای برآورده کردن نیازهای مشتریان بزرگ‌تر مورد نیاز است، فراهم می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر با Vox، +27 87 805 0000 تماس بگیرید، [email protected]، www.vox.co.zaوام)

گروه Activate که در سال 2011 تأسیس شد، یکی از اعضای مؤسس شورای صنعت اینترنت اشیا است که به ارتقای برتری فنی و اتخاذ بهترین شیوه ها و استانداردها به منظور جذب فناوری در کشور کمک می کند. محصولات و راه‌حل‌های این شرکت شامل پلتفرم اینترنت اشیا، دستگاه‌ها و چندین نوع اتصال است که همگی طیف وسیعی از برنامه‌ها را امکان‌پذیر می‌کنند. Vox (که در حال تبدیل به Vivica است) از سال 2018 زمانی که پلتفرم اینترنت اشیاء این شرکت را برای ارائه خدمات خود انتخاب کرد، با Activate رابطه برقرار کرده است.

Guardian Eye، یک شرکت Vivica Group که نظارت از راه دور، کنترل دسترسی و سیستم‌های کنترل صنعتی را ارائه می‌دهد، ارائه‌دهنده خدمات اینترنت اشیا (IoT) را به نام Activate Group خریداری کرده است. هدف ترکیب تخصص Activate با مقیاس Vivica برای تسریع استقرار فناوری‌های IoT در چندین بخش در آفریقای جنوبی است.

تیلور می افزاید که از آنجایی که تجارت بزرگ Guardian Eye از هم افزایی های حاصل از اکتساب گروه Activate استفاده می کند، تمرکز بر ایجاد شغل از طریق ایجاد فرصت هایی برای رشد، و آموزش و راهنمایی کارکنان به منظور بالا بردن آنها از نردبان خواهد بود.

به عنوان بخشی از خرید، Activate Group زیر مجموعه Guardian Eye قرار می گیرد که کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، مدیریت بازدیدکنندگان، امنیت دوربین مدار بسته، برنامه های یکپارچه اینترنت اشیاء، نظارت و تجزیه و تحلیل بلادرنگ را ارائه می دهد و یک مرکز عملیات از راه دور را اجرا می کند که ۲۴ ساعت را به مشتریان ارائه می دهد. /7/365 نظارت مقرون به صرفه و کاهش نیاز به نگهبان در محل.

ما جذب روحیه و نگرش کارآفرینی Activate Group شدیم و Vivica Group می‌تواند به عنوان یک مرکز رشد ایده‌آل عمل کند که می‌تواند این کسب‌وکار را تا رسیدن به بلوغ هدایت کند. امنیت در آفریقای جنوبی بسیار مهم است و Guardian Eye به ایجاد جوامع ایمن تر در سراسر آفریقای جنوبی از طریق این محصولات نوآورانه اینترنت اشیا و همچنین خدمات ارائه شده توسط مرکز عملیات از راه دور کمک می کند.

ما پلتفرم‌های زیادی را ارزیابی کردیم و دریافتیم که Activate شریک ایده‌آلی برای ما است. همیشه این تمایل وجود دارد که فکر کنیم یا فرض کنیم که SA عقب مانده است و محصولات بین المللی بهتر هستند، اما ما از یافتن یک شرکت محلی که همتراز با بهترین شرکت های بین المللی است هیجان زده شدیم. ژاک دو تویت، مدیر عامل Vivica Group می‌گوید آنچه واقعاً ما را هیجان‌زده می‌کند این است که ما چهار سال است که با هم رابطه داریم و زمان آن رسیده است که آن را به سطح بعدی ببریم.

رادنی تیلور، بنیان‌گذار Activate، می‌گوید که گرد هم آوردن راه‌حل‌های Activate و Guardian Eye، هم افزایی را ارائه می‌دهد، زیرا تعداد رو به رشدی از برنامه‌های IoT به امنیت، نظارت و ردیابی نیز مربوط می‌شود. او می‌افزاید که Guardian Eye برند اصلی باقی می‌ماند زیرا در بازار شناخته شده‌تر است و Activate محصول اینترنت اشیا است. در Guardian Eye، Activate بر ارائه راه‌حل‌های IoT برای بخش‌های مراقبت‌های بهداشتی، خرده‌فروشی و لجستیک تمرکز خواهد کرد.

Vivica برای تقویت پورتفولیوی اینترنت اشیا Activate Group را خریداری می کند

شماره 5 2022 اخبار


منبع: https://www.securitysa.com/17603R

Jacques du Toit، مدیر عامل شرکت Vivica Group

این اکتساب کاملاً با تمایل Vivica Group برای گرد هم آوردن شرکت‌هایی که روش‌های متعارف را به چالش می‌کشند و امکان حل مشکل – خواه انرژی، امنیت، اتصال یا محاسبات ابری – را امکان‌پذیر می‌سازد، دارد و در عین حال روحیه کارآفرینی و رویایی را قادر می‌سازد تا به شیوه‌ای پایدار رشد کند و مقیاس‌پذیر شود. .