VIVOTEK ایستگاه امنیتی VAST را راه اندازی کرد – شماره 1 2023

لوئیس لیائو، مدیر محصول توضیح داد: “VSS یک سیستم امنیتی هوش مصنوعی با استفاده آسان است. رابط بصری و قابل تنظیم به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی دوربین های جدید را به شبکه اضافه کنند، ایستگاه های فرعی را راه اندازی کنند و حتی پخش صدا را در زمان واقعی فعال کنند.” برنامه ریزی در VIVOTEK. “تقاضای قابل توجهی در بازار برای سیستم های نظارتی یکپارچه وجود دارد. با این حال، موانع بالای ورود، برآورده کردن این تقاضا را چالش برانگیز می کند. ما در VIVOTEK، راه حل ها و فرآیندهای خود را برای توسعه یک سیستم تجزیه و تحلیل تصویر مقیاس پذیر هوش مصنوعی برای حل موثر مسائل مدیریتی و دستیابی به آن ساده کردیم. ارتقای یکپارچه سیستم برای هر کاربری.”

برای اطلاعات بیشتر، با شرکت Vivotek تماس بگیرید، +886 2 8245 5282، [email protected]، www.vivotek.comمنبع: https://www.securitysa.com/18786R

تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی VSS باعث می شود پیشگیری از حادثه و اثبات پس از رویداد نسیم. دوربین‌های جلویی با قابلیت تشخیص تصویر هوش مصنوعی، نفوذ، عبور از خط، پرسه زدن و سایر رفتارهای ناخواسته را در زمان واقعی شناسایی می‌کنند. سپس تصاویر با استفاده از فناوری جستجوی عمیق اختصاصی VIVOTEK پردازش می‌شوند تا کاربران بتوانند جستجوی ویژگی، جستجوی صحنه و جستجوی مجدد را در ده‌ها هزار دوربین انجام دهند تا جنسیت، سن، رنگ لباس، لوازم جانبی، نوع خودرو یا رنگ خودرو را به‌طور دقیق فیلتر کنند. کلیک یک دکمه

VSS Lite لایه پایه و رایگان برای استفاده است، VSS Standard به گونه ای طراحی شده است که برای SME ها مقرون به صرفه باشد، و VSS Professional برای شرکت های متوسط ​​تا بزرگ با تقاضای بالا برای مدیریت متمرکز 24 ساعته طراحی شده است. VSS طیف وسیعی از ابزارهای پیشرفته مدیریت امنیت شبکه را ارائه می دهد، از جمله حفاظت از داده ها، انتقال جامع و رمزگذاری ویدئو، ادغام آنتی ویروس و قابلیت هشدار در زمان واقعی.

VSS یک پلتفرم نظارتی است که هوش مصنوعی پیشرفته و فناوری‌های محاسباتی لبه را برای دستیابی به تشخیص دقیق چهره و تشخیص خودرو در زمان واقعی از طریق دوربین‌های یکپارچه ترکیب می‌کند. VSS قادر است تا 20 000 دوربین را به طور همزمان مدیریت کند و مجموعه ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل تصویر هوشمند را برای حداکثر دقت پرس و جو و امنیت اطلاعات ارائه می دهد که مدیریت عملیاتی و کارایی را تا حد زیادی افزایش می دهد.

VIVOTEK سیستم امنیتی هوش مصنوعی خود را با نام VAST Security Station (VSS) در ماه مارس به طور رسمی راه اندازی کرد و در سه سطح انعطاف پذیر VSS Lite، VSS Standard و VSS Professional در دسترس کاربران قرار گرفت.

بر اساس یک نظرسنجی، ارزش بازار جهانی نرم افزار نظارت تصویری 1.9 میلیارد دلار برآورد شده است. از این میان، سیستم‌های نظارت یکپارچه با پیش‌بینی نرخ رشد ترکیبی سالانه (CAGR) 12.7 درصد تا سال 2026 در حال افزایش هستند. جهانی ارسال می شود.

VIVOTEK ایستگاه امنیتی VAST را راه اندازی کرد

شماره 1 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات