VMS و پلتفرم تحلیلی | امنیت حرفه ای


دیجیفورت ضبط‌کننده‌های ویدئویی شبکه (NVR) و ضبط‌کننده‌های دیجیتال (DVR) را با VMS (نرم‌افزار مدیریت ویدئو) و پلت‌فرم تحلیلی خود کنترل می‌کند.

Digifort VMS و پلت فرم تجزیه و تحلیل برای مدیریت و ضبط دوربین های IP به طور مستقیم با استفاده از سرورها طراحی شده است. با این حال، دیجی‌فورت با بسیاری از سیستم‌های دوربین مداربسته مبتنی بر NVR و DVR یکپارچه شده است تا با استفاده از پلتفرم VMS خود، امکان کنترل مرکزی چندین سیستم را فراهم کند. NVR ها و DVR ها به ضبط محلی ادامه می دهند. می تواند در بسیاری از سایت های مختلف قرار گیرد. و می تواند از طیف وسیعی از تولید کنندگان برند باشد. فناوری‌های DVR تحت پوشش شامل TVI، SDI، AHD و ویدیوی کامپوزیت هستند.

Nick Bowden، MD Digifort UK، گفت: “مزایای اصلی این عملکرد این است که Digifort VMS می تواند یک مجموعه موجود و متنوع از NVR ها و DVR ها را در یک پلت فرم VMS واحد و بسیار توانمند، هماهنگ و متمرکز کند، در یک بستر مقرون به صرفه. مسیر. همچنین مسیر ارتقای سیستم‌های مبتنی بر ویدیوی TVI، SDI، AHD و Composite را به یک پلت‌فرم IP بزرگ، مقاوم در برابر آینده، با امکانات بی‌شماری یکپارچه‌سازی و گسترش می‌دهد.

بسیاری از قابلیت‌های گسترده Digifort را می‌توان برای سایت‌هایی که در حال حاضر از NVR و DVR بسیار محدودتر به جای سرور استفاده می‌کنند، اعمال کرد. به عنوان مثال، مشتری نظارت Digifort را می توان برای مدیریت سایت استفاده کرد. ویدئو وال ها قابل اجرا هستند. سلسله مراتب نامحدودی از کاربران سیستم و گروه های کاربری را می توان اعمال کرد. رویدادهای خاص را می توان به صورت مرکزی ثبت کرد. هشدار جامع و مدیریت رویداد را می توان پیاده سازی کرد. و پخش جریانی تلفن همراه را می توان برای کمک به محافظت از کارگران تنها مورد استفاده قرار داد.

در نهایت، گسترش سیستم، ارتقاء و پیشرفت را می توان با ماژول های نرم افزاری پیچ و مهره ای برای تجزیه و تحلیل، LPR، خلاصه، تشخیص چهره و نقطه فروش پیاده سازی کرد.

بازدید کنید www.securitybuyinggroup.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/vms-and-analytics-platform/