VMS 7.2 از فرآیند بررسی پشتیبانی می کند و قابلیت های ابری را اضافه می کند – شماره 8 2022

به عنوان بخشی از انتشار، Qognify اکنون پیشنهادات ذخیره سازی ابری را ارائه می دهد که برای نیازهای خاص مدیریت ویدیو طراحی شده است. استفاده از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی ابری سنتی اغلب با هزینه‌های غیرقابل پیش‌بینی همراه است، زیرا معمولاً ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی ابری برای بازیابی فیلم‌های ویدئویی از سرورهای خود هزینه می‌گیرد. بسیاری از بخش های فناوری اطلاعات نمی توانند این را در ساختار بودجه خود منعکس کنند، که اغلب آنها را از استفاده از این فناوری باز می دارد. در مقابل، Qognify تنها حجم فضای ذخیره‌سازی ابری مورد استفاده را بر اساس هر ترابایت شارژ می‌کند، مهم نیست که مشتری چند وقت یکبار نیاز به بازیابی ویدیو داشته باشد – که منجر به یک هزینه ثابت «پرداخت در حین کار» می‌شود که به راحتی می‌توان برای آن هزینه کرد.

VMS 7.2 از فرآیند بررسی پشتیبانی می کند و قابلیت های ابری را اضافه می کند

شماره 8 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دورراه حل های یکپارچه، محصولات

VMS 7.2 به استفاده روزافزون از ویدیوهای پوشیده از بدن (BWV) در بسیاری از بخش‌ها، از برنامه‌های پلیسی و امنیتی گرفته تا خدمات مشتری و کنترل کیفیت می‌پردازد. از آنجایی که BWV به یک جزء مهم در اکوسیستم های امنیتی بسیاری از مشتریان Qognify VMS تبدیل شده است، نیاز به ادغام فیلم BWV در یک محیط VMS با ویژگی های کامل برای اهداف تحقیق به طور فزاینده ای آشکار شده است.

Qognify دومین نسخه از نرم افزار مدیریت ویدیوی خود Qognify VMS را راه اندازی کرده است. آخرین نسخه نرم افزار – Qognify VMS 7.2 – با پشتیبانی گسترده از ویدیوهای پوشیده شده توسط بدن، عملکردهای اضافی برای پشتیبانی از تحقیقات و معماری جدید مشتری وب ارائه می شود.

Qognify Web Client جدید چارچوبی را ایجاد می کند که به سازمان ها امکان می دهد فرآیندهای تحقیق و پاسخ خود را از طریق گردش کار تطبیقی ​​و قابلیت های ارتباطی و هماهنگی پیشرفته بهبود بخشند. قابلیت‌های محدودی برای Qognify VMS 7.2 در دسترس خواهد بود و در هر نسخه پیشرفت‌هایی در حال توسعه است.منبع: https://www.securitysa.com/18186R

از آنجایی که فرآیند بررسی اغلب به ملاحظات حفظ حریم خصوصی مربوط می شود، Qognify VMS 7.2 اکنون امکان محدود کردن دسترسی دوربین های خاص به ایستگاه های کاری اختصاصی را نیز فراهم می کند. علاوه بر این، یک عملکرد جدید تقلا استاتیک با استفاده از یک ماسک حریم خصوصی قابل تنظیم، محو کردن یک ناحیه مشخص شده در نمای دوربین را امکان‌پذیر می‌کند و پوشش ویدیویی را برای طیف جدیدی از برنامه‌ها باز می‌کند.

علاوه بر پشتیبانی از منابع ویدیویی بیشتر، Qognify VMS 7.2 قابلیت‌های جدید در کلاس سازمانی را برای ساده‌سازی تحقیقات و افزایش حریم خصوصی ارائه می‌دهد. دوربین‌ها، نقشه‌ها و طرح‌بندی‌ها اکنون می‌توانند با برچسب‌های منطقی ارائه شوند و بنابراین بر اساس آن گروه‌بندی شوند. به عنوان مثال، هنگامی که اپراتورها نیاز به مشاهده فیدهای ویدئویی از همه دوربین‌ها در یک راه پله خاص دارند، آنها به سادگی برچسب موجودیت مربوطه را انتخاب می‌کنند و تمام دوربین‌های مربوطه به‌طور خودکار نمایش داده می‌شوند – صرف نظر از اینکه این دوربین‌ها ممکن است در کجای ساختار فیزیکی نصب باشند. در نتیجه، اپراتورها می توانند درک جامعی از وضعیت را سریعتر به دست آورند و دستاوردهای بهره وری را درک کنند.

در این زمینه، بسیار مهم است که چارچوب یکپارچه سازی BWV بتواند زنجیره نگهداری فیلم های ضبط شده را برای برنامه های اجرای قانون حفظ کند. Qognify از نزدیک با سازندگان سیستم‌های BWV کار کرده است تا اطمینان حاصل کند که پروتکل‌های نگهداری زنجیره‌ای رعایت می‌شوند – به‌ویژه زمانی که دستگاه‌ها در چندین شیفت توسط کاربران مختلف استفاده می‌شوند. با Qognify VMS 7.2، این قابلیت‌های توسعه‌یافته اکنون برای سازمان‌هایی که از BWV از Axis استفاده می‌کنند، با ادغام سایر تولیدکنندگان در نسخه‌های بعدی در دسترس است.

نسخه جدید نرم افزار همچنین اولین نگاه به معماری جدید سرویس گیرنده وب Qognify را ارائه می دهد که با قابلیت های نمایش ویدئویی با کارایی بالا مشخص می شود. یانیو توپلیان، معاون تحقیق و توسعه در Qognify، رویکرد Qognify توضیح می‌دهد: «بسیاری از مشتریان وب VMS یا به نصب اجزای نرم‌افزار اضافی نیاز دارند، که آنها را انعطاف‌ناپذیر می‌کند و خطرات امنیت سایبری را ایجاد می‌کند، یا عملکرد و تأخیر نمایش را به خطر می‌اندازد. برای غلبه بر این مشکل، ما یک فناوری پخش و پخش جدید توسعه داده‌ایم که امکان نمایش جریان‌های ویدیویی با تأخیر بسیار کم را در محیط استاندارد مرورگر، بدون هیچ گونه مؤلفه نرم‌افزاری اضافی، فراهم می‌کند. این مهم‌تر است زیرا مشتری وب بخش اساسی استراتژی جامع ابری Qognify است که هدف آن ارائه حداکثر انعطاف‌پذیری به سازمان‌ها برای استقرار آنها است.