XtraVision یکپارچه سازی را تسهیل می کند – شماره 8 2022 – XtraVision

• نمایشگر SAMM FOTAS و نقشه ها را می توان به عنوان یک جریان ویدئویی به سیستم Arteco منتقل کرد.

در بسیاری از پروژه ها در مناطق مختلف نیاز به ادغام از طریق اتصال دهنده باز Arteco دو محصول وجود داشت. این روند سریع بود زیرا این دو شرکت بین‌المللی شرکت‌های بزرگ، حرفه‌ای و با سابقه هستند که هر دو دارای تحقیق و توسعه داخلی هستند. بخش ها

ماموریت این شرکت ایجاد قابلیت همکاری بین سیستم‌ها، دستگاه‌ها و انواع مختلف برنامه‌ها بصری‌تر و آسان‌تر است. از امنیت ویدئویی، کنترل دسترسی، نفوذ و تشخیص آتش‌سوزی گرفته تا اتوماسیون ساختمان، کنترل ترافیک، مدیریت پارکینگ و موارد دیگر، این تمرکز فرصت‌های جدید و جالبی را در لجستیک، مراقبت‌های بهداشتی، زیرساخت‌های حیاتی، حمل‌ونقل و محیط‌های خرده‌فروشی بزرگ باز کرده است.

• اکنون می توان همه رویدادها را در هر دو سیستم ثبت کرد.


منبع: https://www.securitysa.com/18263R

این ادغام به هر دو سیستم اجازه می دهد تا به طور مستقل اجرا شوند، با این حال، اطلاعات به اشتراک گذاشته شده و در هر پلت فرم نمایش داده می شود. نیک گرانج، مدیر XtraVision می‌گوید: «ما احساس می‌کنیم که این یک ادغام عالی است که درخواست‌های یکپارچه‌کننده‌های سیستم و کاربران نهایی را به طور یکسان برآورده می‌کند. ما مطمئن هستیم که یکپارچه سازی تعداد زیادی از پروژه های حفاظت محیطی را در صنعت باز می کند.وام)

• دوربین ها را می توان به یک مکان GPS فراخوانی کرد یا از قبل عکس گرفت.

راه حل XtraVision

• تمام دوربین های موجود در سایت می توانند برای پشتیبانی از تأیید بصری هشدارها در مسیرهای تشخیص فیبر DAS با وضوح حدود 5 متر از فعالیت های انسانی استفاده شوند.

• اکنون Arteco می‌تواند هر رویدادی را که از طریق Open Connector ایجاد می‌شود، با ویدیوی زنده و ضبط‌شده نشان دهد و می‌تواند یک خروجی در هر منطقه را در دستگاه IO خود در هر نقطه ایجاد کند.

ARTECO در سال 1987 به عنوان یک تولید کننده الکترونیک صنعتی تأسیس شد که به توسعه دهنده فناوری کنترل حرکت تبدیل شد. در طول سال‌ها، دانش خود را در برنامه‌های بینایی ماشین در زمینه تجزیه و تحلیل ویدیو برای صنعت امنیت ویدیویی به کار گرفت. این ترکیبی از تخصص صنعتی و سرمایه گذاری در مدیریت ویدئو به ایجاد خط تولید امنیت ویدئویی با استراتژی رشد تصاعدی کمک کرده است.

• همه آلارم های تولید شده را می توان روی هر یک از محصولات در یک رابط کاربری گرافیکی نمایش داد.

FOTAS یک حسگر صوتی توزیع شده مبتنی بر فیبر نوری است که توسط SAMM Technology توسعه یافته است. FOTAS یک راه حل حسگر است که برای تشخیص ناهنجاری های صوتی در تمام مناطقی که زیرساخت کابل فیبر نوری قرار دارد توسعه یافته است. با استفاده از این محصول می توان حرکات و تهدیدات ناخواسته را در بسیاری از مناطق مختلف مانند خطوط لوله، پردیس ها و تأسیسات، کارخانه ها و مرزها شناسایی کرد.

• یکپارچه سازی از طریق شبکه ارتباطی پروتکل اینترنت صورت می گیرد.

مزایای ادغام ها به شرح زیر است:

ادغام بین ARTECO و SAMM FOTAS توسط رابط باز ARTECO ساده شده است. کانکتور باز Arteco فراتر از مفهوم یک پلت فرم باز است و به شرکای خود توانایی ادغام سیستم ها را در آزادی کامل می دهد و به آنها اجازه می دهد هر جنبه ای از رابط را سفارشی کنند، آن را با هر نوع نصب وفق دهند و نیازهای مشتری نهایی را در آن قرار دهند. تمرکز.

XtraVision، توزیع‌کننده جهانی فناوری تشخیص نفوذ فیبر SAMM FOTAS DAS و نرم‌افزار مدیریت ویدئو حتی ARTECO، در مناطق آفریقای جنوبی، آفریقا و آمریکای جنوبی، اخیراً ادغام بین این دو سازنده را تسهیل کرده است.

XtraVision یکپارچه سازی را تسهیل می کند

شماره 8 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم